Bebeğime dua edin ne olur ona birşey olmasın

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve burcummm tarafından 5 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

5 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : burcummm
  1. burcummm

burcummm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    27 Nisanda bebeğim 30 haftalık olarak dünyaya geldi. 1585 gr. Çevremde erken doğmuş şimdi koşup oynayan sağlıklı çocuklar olduğu için, benim de bebeğim iyi olacak diye düşündüm hep. Burda sizlerin yazılarınızı okudum aklıma kötü birşey getirmedim. Taburcu olduğumda görmüştüm. Bir de dün akşam gördüm bebeğimi.Onu gördüğümden beri gözyaşlarım dinmedi. Yalvarırım dua edin ne olur. Pek iyi görünmüyordu. Benim durumumda olan herkese Allah'ım yardım etsin. Bebeklerimizi sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip kısmet etsin.

2. 5 Mayıs 2010
  3. seminya

seminya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım allahım bebeğini esirgesin... inşllah allahın izniyle sağ sağlim çıkacak.....dualarımız sizinle güçlü ol canım.

4. 5 Mayıs 2010
  5. mechul_mim

mechul_mim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Canım Allah ın izni ile iyi olacak aklına sakın kötü şeyler getirme hep pozitif ol o minicik yürek senden güç alsın.ınşallah tez zamanda kendini toparlar bebeğin :Saruboceq:

6. 5 Mayıs 2010
  7. modemo

modemo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Rabbim yar ve yardımcınız olsun.. dualarını eksik etme sende çünkü annelerin duaları kabul olurmuss.. ümidini yitirme canım..

8. 5 Mayıs 2010
  9. mehtap3

mehtap3 BERKAY'IN ANNESI Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Allah sağlık versin ve biran önce sana kavuştursun kuzucuğunu. :Saruboceq:

10. 5 Mayıs 2010
  11. gxoxkyxuxzxuxm16

gxoxkyxuxzxuxm16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim bebeğim de 30 haftalık doğmuştu,19 mayısta 1 yaşında olacak.Yaşadıklarını çok iyi anlıyorum,çok zorlu bir süreç ama inan onlar bizden daha güçlü,onun azmini görmek sana da güç verecek.Bu yaşanılanların mükafatını alacağımı düşünerek ve dua ederek geçirdim o günleri,onun sana sağlıkla geleceğine inan.Dualarım seninle ve bu durumda olan tüm annelerle...

12. 5 Mayıs 2010
  13. BenDerin

BenDerin Allah'ım şükürler olsun. Eski nick DERİNNN Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah bebeğiniz biran önce sağlığına kavuşsun Rabbimin izniyle.

14. 5 Mayıs 2010
  15. inanna13

inanna13 nil'im.. Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım gerçekten zor bi dönem ama dualarınla,dualarımızla,doktorlarla işallah tüm sağlığıyla çıkacak bebeğin..en güzel yazı gökyüzününki olmuş,işallah sen de başkalarına tecrübelerini aktaracaksınopuyorumnanaktan

16. 5 Mayıs 2010
  17. redlight71

redlight71 *AŞKIM ve ÇOCUKLARIM* Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    Canım aklına kötü şeyler getirme.Rabbim hayırlısıyla evladını sana bağışlasın.Selam ve Dua ile....

18. 5 Mayıs 2010
  19. burcummm

burcummm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hepinize ne kadar teşşekkür etsem azdır. Çok sağolun. Hastane evime uzak. Uzak demiycem gidicem doktorlarıyla konşucam. Akşamki hali gözümün önünden gitmiyor. Sanki canı yanıyor gibi yüzünü burşturdu bir ara içim yandı. Yanmak ne kelime gözlerim davul gibi oldu ağlamaktan sabaha kadar. ıyi bakılamıyor mu acaba orada elim kolum bağlı o kadar çaresiz hissediyorum ki kendimi. Herşey Allah'tan diyip oturacak mıyım ben öyle ne yapabilirim dua etmekten başka ne bilmiyorum