bebeğime hazırlanırken hayal kırıklığı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve peppecura tarafından 28 Nisan 2010 başlatılmıştır.

28 Nisan 2010
    Konu Sahibi : peppecura
  1. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar canım çok dar bugün iğnelerimde 3.günüm yarın son kısmetse cumada yumurtlarıma bakılcak yalnız ailevi sorunlar yaşadık dün akşam eşim ve erkek kardeşi arasında aynı işte çalışıyolar kendi işleri sanırım bundan sonra işe devam etmicek birde benim rizede eltim var haftaya cuma doğum yapacak haliyle kayınvalide gitmek zorunda rizeye bana bugün dediği şey beni çok üzdü bana bunlar kavgalı bende rizeye gidicem sen ben gelince yaptır dedi bende ama başladım tedaviye anne biliyosun iğnelerim yarın bitiyo dedim yani herkesi düşünüyo benim ne düşündüğüm nelere katlandığım önemli değil arada sinir basıyo beni bırak tedaviyi sana nasip değil kızım daha önceki aşılama zamanlarımda da hep sorunlu kaynananın hastalığı o bu derken yani kısacası ben ne zaman bebeğim için bişiler yapmaya başlasam aksilik çıkıyo eşimde çok istiyo ama annesinin böyle söylediğini bilmiyo akşam bahsedicem bakalım eğer yarım kalırsa tedavim bişi olurmu sadece,iğne vurulmş oluyırum napcamı bilmiyorum cuma günü dr gidicem moralim bozuk bana akıl verin nolur

2. 28 Nisan 2010
  3. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    aaa sakin birakma olur mu oyle sacmalik bu ne ya tam kaynanalik kesinlikle agirligini koy asla ve asla kaynananin karismasina izin verme inan sinirlerim hopladi yazdiklarini okuyunca lutfen izin verme ayrica bu tedavi kafana gore birakilcak bir sey degilki yumurta gelsitirici kullaniyorsan zaten birakilmaz tehlikeli olur ne olucak icinde olusan onca yumurta!!!!!!!!!! hic uzulme sadece tavrini koy

4. 28 Nisan 2010
  5. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    yaa ayrica kaynanan mi verecekmis spermi o orda olsa ne olurmus olmasa ,ne olurmus, ya da embroyolari kaynanin icine mi koycaklarmis cok ama cok sinir bozucu sen kaynana doktor asla olmaz icinde o kadar yumurtayla viucudun siser komalik olursun dedi, de. kaynana da selamimi ilet Allah onu bildigi gb yapsin, gittigi yerde uzunca kalir da sen de rahat edersin Insallah.

6. 28 Nisan 2010
  7. haymatlos

haymatlos Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Canım sakın öyle birşey yapma, hiç sonuna gelinmiş tedavi bırakılır mı? Kayınvalidenin ne rolü ve ne hakkı var ki bu konuda. Tüp bebek tedavisi sırasında bütün dünya durur sadece tedavi devam eder. ınsanlar allah göstermesin ana babasının cenazesine gitmeyip transfere gidiyorlar. Ne kadar ince ne kadar hassas bir iş bu, ne anlasın kayınvaliden.... Sanki burnuna estetik yaptıracaksın, gögsüne silikon taktıracaksın. Sakın ama sakın bırakma. Eşini devreye sok, paramız yanar, toplanmayan yumurtalar ödem yapar de yolla kaynanayı. Ne faydası olacak ki kaynananın sana, sadece hastanede şurada burada yük olur. Ben ilk denememde yumurta toplamaya ve transfere kocamla gittim, ikinci denemem dondurulmuştu, sadece transfer olacaktı, kocama "sen işe git, annem babam benim yanımda durur" dedim. Annem babam da öyle genç değil benim sadece yanımda oturacak insan olsun diye geldiler. Kendim bile hallederdim. Yanına gençten eş dost akraba bir kadın al git. Ne demek ben gelince tedavi olursun?... Allahım bu cehalet bu kuşakla bitse bari...

8. 28 Nisan 2010
  9. patly

patly Proud Mom Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Peppecura;

Arkadaslar cok hakli sakin birakma tedavini. Milletin keyfini mi bekleyeceksin bebegine kavusmak icin. Ayrica bu isin cokta moralle alakasi yok tutunacagi varsa tutunur zaten. Sen kendini ferah tutmaya calis. Benim burda esimden baska bir Allahin kulu yok yardim edecek. tek basina bile yapilabilir haymatlos cok dogru soylemis. Herkesin etrafinda anneler pervane olmuyor. Sen tedavini yap kaynanan da yaninda olmasin daha ii vallahi kafa dinlersin;-)))

10. 28 Nisan 2010
  11. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar haklı peppecura bırak böyle düşünen kaynanayı tedavine devam et canım eşin ve sen yetersin kaynananın roü yok yani transferden sonra biraz dikkat edersin eşin yapar bazı işleri inşallah kavuşursun bebeğine kolaymı tedaviye başlamak iğne olmak sen devam et ve kimseye bakma moralinide bozma herşey yolunda gider inşallah

12. 28 Nisan 2010
  13. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    arkadasim ne olur gel tamam devam edicem, kesinlikle birakmayacagim tedavimi yaz inan sinir yapti ustumde kaynanan:)) sakin birakma tedavini ayrica bence sen hamile kalicaksin cunku kaynanan uzakta olucak sakin olucaksin ve bebisin tutuncak rahatlikla Insallah canim.

14. 28 Nisan 2010
  15. seko4517

seko4517 can oglum, bal oglum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kaynanaya ihtiyacn yokki
    ben hep yalizdim tedavimde
    kimse olmamasi daha iyi
    hesap vermekten gina geldi bana artik
    onu anlat bunu anlat \
    ne dedi ne demedi
    aman bosver gitsin sen isine bak

16. 28 Nisan 2010
  17. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canlarım yazdıklarınızı okuyunca içim rahatladı eşim benden çok istiyo bu tedaviyi eminim bu akşam söylesem annemin fikrine kızıcak bebeğime belkide yaklaşmışken moralimi yüksek tutmam lazım isterse bana tavır alsınlar herşey üstüste geldi erkek kardeşimde hastanede yatıyo annem onu bırakamıyo kızkardeşim gelicek yanımda sanki varya ben kafama göre iş yapıyomuşum gibi zamanımıydı şimdi gibilerinden hissetiriyo bu kayınvalide bi huzurlu bi işim olmuyacakmı bu arada sakın bekar kızlar altlı üstlü oturmayın valla bazen bir oturmaktan farkı yok neyse daha fazla canınızı sıkmayayım teşekkürler arkadaşlar

18. 28 Nisan 2010
  19. patly

patly Proud Mom Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    vallahi benim de cok sinirime dokundu bir tane cevap yazdim ama hala sinrim gecmedi. ne bu yaa tedaviyi birak diyo ne olcak o kadar sismis yumurta icinde deli mi nee yaa? allah cahil insanlardan korusun valla diyorum ya ben bazen uzaktayim diye uzulumuyorum.. Esin yardimci bak ne guzel ayy valla hic takma kaynana rizeye gitsin gelmesin bir ay;-)))