bebegime mektup....

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve efee tarafından 29 Nisan 2010 başlatılmıştır.

29 Nisan 2010
    Konu Sahibi : efee
  1. efee

efee Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaslar bebeklerimize yazdigimz ufak notlari yada mektuplari paylasalimzemuszemus
  2. 29 Nisan 2010
  3. efee

efee Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    gercekmisin?gercekten benimmisin....

meger ask buymus,oglum canim bebegim senin annen oldugum icin cok mutluyum gecelerimiz uykusuz gecsede nedensiz aglayip bazen sinir etsende altini actigimda her tarafi sulasanda =) iyi geldin oglum....sanki butun zamanim bombos gecmis sen yokken...annelik boyle birseymi oglum canim melegim bizde seninle annemle oldugum gibi mi olacagiz sende herkesten cok benimi seveceksin sende en guzel yemek annemin yemegimi diyeceksin sende gece korktugunda benim yanimami geleceksin sende benimi kiskanacaksin babandan annem deyip boynuma sarilacagin gunu heyecanla bekliyorum oglum seni seviyorum
  4. 29 Nisan 2010
  5. pamukannesi

pamukannesi Hakkımızda hayırlısı... Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    Oğlum,
    Karnımdayken, konuşurdum seninle sürekli hatırlıyor musun? Seni ne kadar sevdiğimi fısıldardım... sende duyarmış gibi küçücük tekmeciğini atardın hemen... nasıl mutlu olurdum anlatamam kuzum...
    Şimdi kollarımdasın.. ne kadar da sıcaksın.. sıcak ve masum.. Anne olmadan anlayamazsın derlerdi bu duyguyu... doğruymuş bebeğim... seninle doğdum, seninle büyüyorum.. senden önce ne yapıyodum ki ben... hatırlamıyorum...
    Ah güzel oğlum benim, ne desem nasıl anlatsam yetersiz kalır sana olan sevgimi... küçük meleğim benim... seni her zaman çok seveceğim... kendini hiçbir zaman yanlız hissetme oldu mu oğlum? Ben nerde olursam olayım, aslında her zaman seninleyim...
    Son olarak da teşekkür ederim.. Bana Annelik denen o muhteşem duyguyu yaşattığın için.... Seni seviyorum, zemzem suyum, canım oğlummm
  6. 30 Nisan 2010
  7. sehrayin

sehrayin gül kokulu kızım Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    seni daha görmeden o kadar çok özledimki,sanki yıllardır benimlesin..
    gülcem...
    sabırsızlıkla bekliyoruz seni meleğim...
  8. 1 Mayıs 2010
  9. efee

efee Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Cook güzel olmuş arkadaslar emeginize saglık devamını bekliyoruz
  10. 7 Mayıs 2010
  11. brcsdr

brcsdr Toprak Özgün Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ilk günler seni elma çekirdeğim diye severdim.büyük marotonlar atlattık seninle.. senin o minik yumuk pamukk ellerini özledimm o ayaklarını minik parmaklarını özledim o cennet kokunuuu içime çekmek için sabırsızlanıyorum oğlum:KK46:baban senii deli gibi özlüyor elini göbeğimden hiç çekmiyor senin tekmelerinle uyumaya bayılıyor.bana her seferinde yaa diyor o bu kadar şiddetli vuruyor senin canın yanmıyormu diyor:1closedeyes:yok diyorum ama bana çok zevk veriyor.baban sana laf söyletmiyor oğlum.benim pabucum şimdiden dama atıldı:kedi:bide dünyaya gelsenn beni unuturdelikafaduldenama gel artık az kaldı sana kavuşmamıza minikk yawrumm seni özlemle bekliyoruz herşeyim.

baban:&:annen:lepi:
  12. 8 Mayıs 2010
  13. annesinin_melegi

annesinin_melegi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım bir tanecik tek parçam haraketlerini her hissettıgımde sana bıran önce kavusmak ıstıyorum seni cok sevıyorum ve sabırsızlıkla beklıyorum senden önce bır tek sevdıgım annem vardı şimdi sen olucaksın sende beni cok sev emi saglıkla dog mutlu huzurlu ve babanla beraber nıce güzel günler bizim olsun inşallah cantanem benim seni çok özledik...
  14. 13 Haziran 2010
  15. BiricigiMS58

BiricigiMS58 Hosgeldin Melegim:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Seni cok Seviyoruz Melegim... iyi ki benimlesin...
  16. 18 Mayıs 2011
  17. angelsnr

angelsnr Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cnmmm oğlummmm.. ben anne olmayı hakketmedimm.. burda kaç tane hamile anne var ama belkide ben en kötüsüyümm sen içimdeyken sigara içtimm.. belki nefes alamadın belki acı çektim bilmiorummm herseferinde lanet ettim kendimeee... canıma bitaneme bunu nasıl yaparım die... oysaki sen bana hic sıkıntı yapmadın ne midem bulandı ne basımı döndürdün nede halsiz bıraktınn benim yapamdıgımı yaptın ve hep beni düsündünnn..senin gerizakalı annenden cok akıllısınn oglummm. senin için canımı bile veririm oglum sigara içmem seni sevmediğimden deildi oglummmm bazı sorunlar vardı tabi bunlar affetirmez beni....oysakii ama neolur saglıcakla gel oglummmmmmmmm neolur bebeğimmm beni affet canım öle acıokiii seni görmek için sabırsızlanıorum... allahım seninle sınamasın beni .. benim canımı alsın sana ömür versin... yeterki sen ii ol annemmmmmmm :KK43: affet beni annem minik elli oglum benimmmm..neolurrrrrrr iyi ol annemmmmmmmm seni cok cok seviorummm hayattaki herşeyden cokkkkkkkkkk.. bunu yazarkennn aglıorumm.. sen biliosun ama annecim senin için ne hissetiğimiii biliosun sıkı sarıl annene tamam mı kuzummmm... annen sana ölürrr:KK58:
  18. 15 Ekim 2011
  19. DURUYAPRAK

DURUYAPRAK Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    bebeğim en büyük şansım henüz 3 haftalıksın seni şimdiden çok merak ediyorum.. babanla sohbetlerimizi senin için hayallerimizi duymalısın bazılarını babandan gızlı kaydedıyorum sana babanla beraber dinleteceğim...sana seni bekleyişimizi sana hayranlığımızı özlemimizi evet sen doğmadan bunlara sahibiz...hepsini anlatacağım.. seni bekliyoruz Yaradanımın izniyle...