Bebeğime Nasıl beşik Almalıyım Tavsiyelerinizi Bekliyorum Çok Kararsızım :(

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve Pamik_PrenSes tarafından 15 Mart 2010 başlatılmıştır.

?

Sizce Hangisi??

1. Sepet beşik

Oylanma: 3
    18,8%
  2. Mobilya Beşik

Oylanma: 13
    81,3%
    15 Mart 2010
    Konu Sahibi : Pamik_PrenSes
  1. Pamik_PrenSes

Pamik_PrenSes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam hanımlar

Beşik olayına hamileliğimin başından beri karar veremedim.Bi ara Mobilya beşik almaya çok heveslendim.Daha sonra vazgeçtim sepet peşik almaya karar verdim.Park yatak abim beebği oldu yeni onlar aldılar ve şu anda yeğenim kesinlikle yatmıyor onda çok kullanışlı bi ürün fakat fazla sallanmıyor Bebeği uyutmak için elimizde baya bi efor sarfediyoruzkaydirigubbakcemile3 Kiloda aldı bu böle olmıcak diyip bi yerden salıncak almışlar şimdi onda uyuyor demek istediğim çok sallanan bişeymi olması gerekiyor illa yoksa bebekten bebeğe fark ediyormu;???

Alıp sonra pişman olmak istemiyorum.Siz Ne Düşünüyorsunuz ??

2. 15 Mart 2010
  3. esra83

esra83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım benm yeğenimde var park yatak kullanıo bu zmana kadar sorun yaşamadı..ama park yatak kademeli değilse belli zamana kadar yatabilir çünkü ayağa kalkınca düşme tehlikesi var..eğer oda yapmayı düşünüyorsan 6 aydan sonra küçük bir beşik yeter..oda yapmıcam diosan mobilya beşik al derim.çünkü bebek sepet beşiklerde 6 aydan fazla yatamaz düşme tehlkesi var..

4. 15 Mart 2010
  5. Pamik_PrenSes

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Odası var ama şimdilik oda yapmayı düşünmüyorum bi kaç ay yanımızda yatsın sonra ayırırım
    sepet beşiğide o yüzden istiyorum bi yandan aslında ben hangi odaya gidersem gideyim yanımda taşıyabileceğim. AMa mobilyayı çok fazla taşımak mobilyayı yıpratıyor tabiki taşıyanıda kaydirigubbakcemile3
    Benim yeğenimdede park yatak var ama hiç yatmadı onda çok sallanmıyor bi,de o park yataklar bilmiyorumkismile
    ama dediğin gibi sepet beşiklerde düşme riski var ALLAH korusun.benim baktığım sepet beşik öle ufak değil yatağı filan büyük ama yinede 6 aydan fazla kullanamaz dediğin gibi
    Annemde ilk aylar çocuk uyumuyor sallanması önemli beşiğin diyor acaba şimdilik sepet beşiik alsamda sonramı mobilyasını takım olarak alsam odasını yapsam bilmiyorumkismile

6. 15 Mart 2010
  7. esra83

esra83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bencede öle yap canım..bende öle yapıcam çünkü:))..pierre cardinin sepet beşiğini aldım bende..ayrıca oda yapıcam..mobilya beşiği odasında olacak..6 aydan snra odasında yatırırm Allah kısmet ederse..

8. 15 Mart 2010
  9. Ela82

Ela82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    113
    ben direk park yatak aldım 2 yaşından sonra odası olur.sepetler ucuzmu bilmiyorum ama uygun bir park yatak alabilirsin en azından 1 yaşına kadar yatar sonra odasını yaparsın.yada abinden al park yatağını.belki senin bebiş sever.herkes çok memnun aslında.

10. 15 Mart 2010
  11. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    cnm ben bebeğime mobilya tek beşik aldım.yatak daha doğrusu 4 yaşına kadar yatılıyor.sallanıyor.çekmeceli.çok kullanışlı ben memnunum.kızım 3 aylık yanımızda yatıyor.oda almadım onu bir kaç sene idare eder.odasını ayırınca, her odada gömme dolabımız var, ona koyarım eşyaları arttıkça.

12. 15 Mart 2010
  13. Pamik_PrenSes

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sepet dediğime bakma öle küçük bişi değil park yataklarla aynı fiyat .
    Abiminki erkek bebeği benimki kız ben pempiş bişey istiyorum versede istmem zaten durumun varken gerek yok en azından kendimizin olur kırılsada mahçup olmayz olurya kırılcağı tutar kaydirigubbakcemile3 park yataklar pek hoşuma gitmiyor benin tatlımya nedense bilmiyorumkismile heralde abimler memnun kalmadılya onun etkisinde kaldım

14. 15 Mart 2010
  15. Pamik_PrenSes

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım mobilya beşikler benimde çok hoşuma gidiyor.Ama çok sallanmıyorya çoxukta huysuz olursa naparım diye düşünüyorum ama şimdi almasam bile ilerde mutalka düşünüyrum mobilya beşşik almayı sonradan geç odasıda oluyor o beşikler

16. 15 Mart 2010
  17. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım benimki sallanıyor.hem çok sallanması iyi değil.yani bunlar ideal bence.çok sallamana gerek yok zaten

18. 15 Mart 2010
  19. Pamik_PrenSes

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    öle deme canım ya bazı çocuklar çok huysıuz oluyor sallanmaya alışmaması tabikide en yisi ama bazı çoxuklarda onu gerçekleştiremiyorsun çevremde sallamaya okdar karşı insanlar şu anda hala sallıyolar bebişleri o yüzdem bende aynı hataya düşmeyim diyorum ama kısmet bakalım daha karar vermedim