bebeğime sewinemiyorum:(:(:(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve seyrantepe tarafından 20 Mart 2009 başlatılmıştır.

20 Mart 2009
    Konu Sahibi : seyrantepe
  1. seyrantepe

seyrantepe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya kızlar size bişi sorucam şuan 33 haftalık hamileyim; bebekleri çok sewmeme rağmen nedense kendim hala mutlu değilim. içimde hep bi hüzün var ilk öğrendiğim anda duyduğum mutluluk bi iki gün sonra yok oldu. nedenini bilmiyorum ama heyecanlanamıyorum. gerekli testleri yaptırdım herhangi bi sorun çıkmadı ama ben bebeğimin sağlıklı olup olmadığı konusunda çok endişeliyim. bazen çok dikkatsiz hareket ediyorum bebek olduğu tamamen aklımdan çıkıyo bazen zarar vermiş olabilirmiyim die düşünyorum. ne biliyim kafam karışık nedense sewinemiyorum. bi burukluk var bende:KK43: sizde de oluyor mu böyle şeyler. :çok üzgünüm:

2. 20 Mart 2009
  3. sidelya81

sidelya81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım hamilelik hormonlarından kaynaklı duygusal bir dalgalanma yasaman cok normal. internette arastırırsan eger bununla ilgili cok bilgi var. doğum yaptıktan sonra kendine cok dikkat etmelisin. lohusalık hüznü yani doğumdan sonra bazı hamilelerin depresyon gecirme riskleri varmış. hormonların seni cok etkilemiş olmalı. mutlaka doktorunla konuş. doğum sonrası depresyona karsı hepimiz tedbirli olmalıyız. balık yağının iyi geldiğini duymuştum. istersen doktorunla konusup baslayabilirsin. gercekten insanı mutlu ediyor

4. 20 Mart 2009
  5. masal perisi

masal perisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben seni çok iyi anlıyorum canım bende hamileliğin başında çok yaşadım bu duyguyu..çoğu anne adayları yaşıyor...ama zamanla alışıyorsun...belki sende doğumdan sonra bebeğii eline alınca değişecek duyguların....hiç düşünme bunları kendine iyi bak..hayırlı doğum için dua et canım.

6. 20 Mart 2009
  7. busem68

busem68 çok şükür Allah'ım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım bak ne güzel bebişinde herşey yolunda testlerinde güzel çıkmış ne güzel sen dualarını eksik etme canım rabbim onu korur

8. 20 Mart 2009
  9. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    cnm benim herşey yolunda çıkmış ne güzel işte
    kucağına alacağın günleri düşün ve mutlu cnm

10. 20 Mart 2009
  11. seyrantepe

seyrantepe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok sağolun kızlar;gerçekten bende düşünüyorum acaba depresyonda olabilir miym die. hiç bişeyden mutluluk duymuyorum... olmazsa anlatıyım durumu doktoruma.

12. 20 Mart 2009
  13. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    güzel düşün güzel olsun canım neden kendini böyle şartlandırıyosunki.....

14. 21 Mart 2009
  15. kleshtina

kleshtina Bir kedim bile yook... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    E kolay değil yeni biri katılacak hayatına onun sorumlulukları vs vs sanırım biraz fazla etkiledi seni bu durum onu kucağına alınca görürüm seni mutlumusun değil misin....

16. 21 Mart 2009
  17. arzuca9432

arzuca9432 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Yaşadıkların çok normal.Hayatına hiç yoktan biri girecek ve sen onu daha görmedin bile.................
    Anne olunca bunların boş olduğunu ve dünyadaki yaşanılan en güzel duygunun annelik olduğunu
    tatacaksın..........................................................................................

18. 21 Mart 2009
  19. aysel79

aysel79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrhaba