bebeğime zarar verir mi

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve 16eslem tarafından 1 Şubat 2008 başlatılmıştır.

1 Şubat 2008
    Konu Sahibi : 16eslem
  1. 16eslem

16eslem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam kızlar 32 haftalık mart anne adayıyım 2 gündür ağır gribe yakalandım burun akıntım var ama buna rağmen nefes almakda zorlanıyorum her yanım ağrıyo çok şükür ateşim yüksek değil ama endişeliyim bu durum bebeğimi olumsuz etkiler mi :çok üzgünüm: sizce ne yapmalıyım gribden nasibini alan var mı aranızda

2. 1 Şubat 2008
  3. rosa85

rosa85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    851
    Ödül Puanları:
    198
    merhaba olmaz olurmu canim bende 34.haftamdayim 2 defa grip oldum son oldugumda senin gibi 31-32.haftadaydim sanirim olmaz bir zarari ama senin icin zor oluyordur cunkü zaten nefes alip vermemiz siklasiyor birde grip olunca dahada zor gecmis olsun....

4. 1 Şubat 2008
  5. 16eslem

16eslem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim hapşırırken içim dışıma dönüyor oda benimle sarsılıyor mu acaba sen grip olduğunda dr görüşmüş müydün ne önermişdi

6. 1 Şubat 2008
  7. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    cok fazla nefes almakta zorlanıyorsan doktorunla goruş..

bol bol ıhlamur ıc

ve tavuk suyuna corba bol sırkelı ıcc

8. 1 Şubat 2008
  9. Fulerc

Fulerc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam bende iki kere grip oldum ikincisini daha bir hafta önce geçirdim hatta,bana birde öksürükle geldi öksürdükçe karın kaslarım nasıl ağrıdı bir hafta bllemezsin hapşırmak bir şey değil de öksürük çok fena yatağa yatıyosun başlıyor 4 gece uyku uyumadım resmen ben doktorumla görüştüm her iki griptede ilk olanda burun tıkanıklığım için serum fizyolojik verdi sadece bol bol ıhlamur içip yatıp dinlenmemi söyledi ikinci griptede öksürüğüm olduğu için sekrol şurup verdi burun tıkanıklığıma serum fizyolojik kullandım yine ve bolca tarçınlı ballı süt ve ıhlamur içtim.Korkma yani bebişe bir şey olmaz Allahın izniyle ama bolca dinlenmen şart yoksa başka türlü geçmiyor bu melet hastalık.
    Geçmiş olsun Sevgiler...a.s.

10. 1 Şubat 2008
  11. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ohh nasibimi en cok ben aldım 3 4 kere grıp oldum cnaım bı zararı olcagını zannetmıyoum ama bol bol c vıtamını almalısın portakal mandalına fılan cok ye ben ole atlattım gecmıs olsun canım cok zor cokk en ıyı ben anlarım seni

12. 1 Şubat 2008
  13. rosa85

rosa85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    851
    Ödül Puanları:
    198
    hayir canim doktorumla görüsmemistim ama sen cok kötüysen sor istersen c vitamini bol al ve bol sivi tüket papatya cayida iyi geliyor terlemeye yardimci oluyor iyice dinlenki vücut kolay atlatsin..

14. 1 Şubat 2008
  15. mtuzum

mtuzum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de geçen hafta önce gribe yakalandım.Aynı korkuyu yaşadım.Ama doktor pastil, vitamin vb. şekilde ilaç almadan atlatmaya çalış dedi.Ciddi bir durum olsa daha müdahaleci davranırdı zannedersem.

16. 1 Şubat 2008
  17. alize_13

alize_13 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben Allaha şükür grip olmadım kendimi böle hasta olacak gibi hissettiğimde bol c vitaminli şeyler tükettim kivi portakal falan özellikle limon sıkıp bişey karıştırmadan içtim ve ıhlamurla kuş burnu bunları dene istersen tabi bol bol da dinlenmen lazım
    Allah şifa versin bi an önce iyileşirsin inşallah