bebeğime

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU1 tarafından 11 Ocak 2008 başlatılmıştır.

11 Ocak 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

canım bebeğim,
    daha seni dünyaya getirmedim hatta bir baba adayın bile yok ama ben yinede sana yazmak istedim.
    o kadar çok istedim ki seni dünyaya getirmeyi ama babana asla güvenemediğim için seni dünyaya getirip okaranlık hayatıma senide ilave edemedim.belki kızacaksın ama iyikide olmamışsın.çünkü biz babanla ayrıldık.artık benim bir eşim seninde baban yok.eğer seni dünyaya getirseydim seni tek başıma nasıl büyütürdüm.babanla aramdaki sorunları sana aksettirip seni nasıl mutsuz edebilirdim.sakın kızma bana olurmu biz denedik ama yapamadık yürütemedik evliliğimizi.
    seni dünyaya getirirmiyim artık bilmiyorum çünkü bunun için bir babaya ihtiyacın olacak.ama birgün tekrardan evlenmeye karar verirsem sana söz veriyorum ilk işim seni dünyaya getirip hayatımı sana adamak olacak.
    çünkü ben seni istiyorum.senin kokunla uyumak istiyorum.hergün her saniye senin büyümeni izlemek istiyorum.ben anne olmak istiyorum ve duyguyu sonuna kadar yaşamak istiyorum.umarım birgün gelirsin.

2. 11 Ocak 2008
    Konu Sahibi : EU1
  3. ELZKRY

ELZKRY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    senin daha önceki yazılarını okumuştum ve üzülme arkadaşım bir gün mutlaka
    mutluluğu yakalayacaksın sabret sevgi emek ve sabır ister seni unutanı
    sende unut ve kendini üzme derim mutlu yarınlar dilerim arkadaşımmm

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]