Bebeğim'e

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve DiLaN. tarafından 27 Eylül 2010 başlatılmıştır.

27 Eylül 2010
    Konu Sahibi : DiLaN.
  1. DiLaN.

DiLaN. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Seni düşünüp uyuduğum geceler,mutlaka rüyama geliyorsun bebeğim.Öyle özlem dolu ki kalbim sana; rüyamda bile doyamıyorum bakmaya.Yumuk yumuk ellerinle,küçücük gözlerini kapatıp uyumanı seyrediyorum.
    Sabırsızlanıyorum,dayanamıyorum.Bir an önce uyanıp,etrafında beni aramanı,gözlerime "anne ben acıktım" der gibi bakmanı bekliyorum.
    Uzun yoldan geldin bebeğim,açsın belli ki.Bağrıma basıp kana kana doyurmak istiyorum seni.
    Rüyada da kokuyu algılarmış insan.Doymadım kokuna,doymadım yüzüne.
    Sen gelince güzelliklerle dolacağını umduğum hayatımızın her anına seni koyuyorum.Geleceğimizde sensiz hayallere yer yok.
    Çok şımarık bir bebek olacağını söylüyor herkes.Sana daha seni görmeden duyduğum hasret,bağlılık insanlara bunu düşündürüyor.Gel benim meleğim,cennetin kokularını sürün,süslen,kanatlan,gel annene bir an önce.
    Sabahları uyandığımda kocaman bir boşluk yanı başımda.Oysa az önce uyuyordun yanımda.Bütün günü bu rüyanın etkisiyle geçiriyorum.Akşama kadar kokun burnumda.Sahi kime benziyordun? Sanki kanatsız bir meleğe.
    Bu kaçıncı kezdir Allah'ım? Kaçıncı sabahtır onsuzluğa uyandığım? Hissediyorum bir gün o rüyalar gerçek olacak.Sabah sesinle uyanacağım.Sen var olmadan henüz,içimde senin için ayaklanmış şevkatimin, merhametimin nidalarıyla,alacağım seni kollarıma.
    Sen hep böyle güzel mi kokarsın? Ah şu güzel yüzün.Annelerin de nazarı değer mi bebeklerine :)
    Bir gün geleceksin,hoş geleceksin, geleceğimize,evimize.Sana susamış annene,babana kocaman bir gülücükle geleceksin.Biz hasretle bekliyoruz seni.Daha fazla bekletme miniğim...

2. 27 Eylül 2010
  3. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    gece gece bir yumruyu getirdin oturttun boğazıma ....
    öyle güzel , öyle duru yazmışsın ki sanki 2 sene öncesine gittim ben .. çok değil sadece 2 sene öncesinde ve onun da bir 4 sene öncesinden beri gelen düşünceler , özlemler , isyanlar derken birbirine karışan tevekküller ..
    bu yoldan geçen , bu acıyı çeken anlar yukarıda yazdığın her cümlenin her kelimesindeki özlemin ne kadar yoğun ve zaman zaman taşımasının ne kadar ağır olduğunu ..
    inşallah o kutlu ve mutlu gün gelecek ve bir bakmışsınız ki 3 haneli sayılardan ibaretken sevinciniz , 1 hafta sonra kimsenin baktığında anlayamayacağı kadar şirin mi şirin bir halkacık , sonrasında kıpır kıpır bir mercimekcik , sonrasında gitgide insana benzeyen bir küçük mucizecik ...
    uzak değilmiş , yaşauınca anlıyor insan ..
    yeryüzünde kurt -kuş her türlü mahlukat hamile kalır , kalacak da .. ama ben yaşayamayacağım böyle bir deneyimi derdim ki şükürler olsun mucizem 14 aylık oldu bile:Saruboceq::nazar:
    sizin zamanınız da gelecek , inşallah yakındır bugüne ..
    sabırlı , inanlıç ve iyimser kalmanız dileğiyle ..

4. 28 Eylül 2010
  5. derin2

derin2 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

Dilancım gözlerim doldu okurken.En kısa zamanda gelecek inşallah güsel bebişlerimis hepimiseee:)Ben şuna inanıyorum ki Allah kuluna götüremeyeceği yükü vermez.Biz daha güçlü insanlarız o kadar farkımız bu bence.Sana 'Allah gönlünde olanı hakkında hayırlı eylesin inşallah'diyorum.Dularaım seninle.Tüm bekleyen melek annelerle.Allah yüzümüzü güldürsün hayırlısıyla...

6. 28 Eylül 2010
  7. gamzelim.66

gamzelim.66 en buyuk duamsin bebegim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim duygularima tercuman olmusun..su an bu yaziyi yazarken bile gosyaslarimdan ekrani goremiyorum bu gun bebegimi kaybettim ben
    kalbi sadece 1 hafta atti..
    birakti gitti annesini.ama annecigi onu cooooook sevmisti..

8. 28 Eylül 2010
  9. derin2

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Sabır acı meyvesi tatlı...Allah sabırlar versin arkadaşım.Bu sınavı vereck ve hayaline kavuşacaksın inşallah.Dualarım seninle...

10. 28 Eylül 2010
  11. gamzelim.66

gamzelim.66 en buyuk duamsin bebegim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    insss canim inss--bi gun bende o tatli meyveme bebisime kavusurum..

12. 28 Eylül 2010
  13. derin2

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    amiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnn:):nazar:hihoyyyt

14. 28 Eylül 2010
  15. DiLaN.

DiLaN. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum..Rabbim bir gün inşallah kavuşturur bizleri de kelebeklerine..
    Gamzelim,evet çok ağır geliyor insana ama,bunu yaşamak da bir umuttur..ya hiç gebe kalamayacak olsak ? Tez zamanda yüzü gülenlerden oluruz hepimiz inşallah..Dualarım tüm isteyenlerle

16. 28 Eylül 2010
  17. zinal

zinal evli mutlu ve çocuksuz :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

arkadaşım yüregine saglık okurken gözyaşlarımı tutamadım 8 yıldır sabahları evde ençok istedigim şeyle uyanmayı bekliyorum onun aglama gülme sesleriyle offf offf :KK43::KK43: Rabbim inş hepimize bu duyguları tatmayı nasipe etsin tekrar yüregine saglık

18. 29 Eylül 2010
  19. DiLaN.

DiLaN. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Amin..inşallah bir gün sevinçten ağlarız..Umudumuzu kaybetmeyelim :)