Bebeğimeee... ( mektup )

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve nursevgi tarafından 12 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : nursevgi
  1. nursevgi

nursevgi neseli ve sabırsız Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bebeğim... sana bunu 08mayıs cuma gunu yazıyorum. niye yazıyorum biliyormusun cunku seni okadar ozledimki. cevremde herkesin canının parcasına bebegine kavustugunu gormek seni bana binkat daha ozletiyor.sana bunu bugun yazıyorum ama nezaman gelirsin hic bilmiyorum. tek bildigim heran yaslı gozlerle seni beklemek. seni bulmak icin cok ugrastım bebegim cok careler aradım iki kere tam seni buldum derken yine kaybettim. cok acı cektim cok uzuldum bebegim. annecim nezaman gelecen artık kollarıma nezaman silecen annenin yaslı gozlerini nezaman dindirecen annenin yuregindeki evlat hasretini... seni cok ozluyorum bebegim.babanla kac kereler senin icin tartıstık biliyormusun. cunku yoklugun ikimizide okadar cok yıpratıyorki. babanla evlenirken boyle gec gelecegini hic tahmin etmezdim.ama olmadı birturlu. birlikte evlendigimiz arkadaslarımızın iki tane oldu ama sen hala yoksun.. seni okadar merak ediyorumki annecim kime benzersin acaba babanamı banamı. gel artık annene bebegim uzme artık beni.gel yumuk ellerini tutayım guzel gozlerini seveyim pamuk yanaklarını opeyim. gel annecim seni gogsume sarıp hic bırakmayayım. sensiz olmuyor annende babanda artık yapamıyor sensiz.neolur gel artık annen... ben seni ozlemisim yolunu gozlemisim yıllarca beklemisim hadi gel gel BEBİSİİİİİİİİİİİMMM...

2. 12 Mayıs 2009
  3. sabriya

sabriya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ah be arkadasım sımdı okudum ve duygulandım bende bebegımemektup yazdım.ıns kavusacagız meleklerımıze bugun bırsey okudum kımkı 313 kere ayetelkursı okursa rabbım ellerı bos cevırmez bu ayetelkursının acıklamasında yazıyordu bol bol dua edelım emın ol kavusacagız umıdını ve dualarını esırgeme uzme kendını sadece vucuduna mutluluk hormonu salgıla:ecrin_bebek::sm_cool::sm_cool:

4. 12 Mayıs 2009
  5. acemiperi

acemiperi Şükür Rabbime Üye

Beğenildi:
    520
    Ödül Puanları:
    153
    zaten ağlamaklıyım iyice ağlattın beni.
    benim amcamın 14 yıl çocuğu olmadı. doktor doktor dolaştılar. şimdi iki kızları var. sabır diyorum sabır diliyorum

Allah tüm bebek hasreti çekenlere hayırlı evlatlar versin :Saruboceq:

6. 12 Mayıs 2009
  7. nursevgi

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    tesekkurler canım ama biliyormusun onu okadar cok ozluyorumki her sabah uyandıgımda niye yanımda yok diye bos kalan yanıma bakıyorum insallah biran once kavusuruz allahım nasip etsin herkese. bende 500 yasin ve500 meryem sursi okunması gerektigini ogrendim sende oku:teselli:

8. 12 Mayıs 2009
  9. nursevgi

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ah canım bi bilsen bunu yazarken nekadar agladıgımı ona okadar ihtiyac duyuyorumki anlatılmaz ancak sizler anlayabilirsiniz beni hepinize cok tesekkur ediyorum beni yanlız bırakmadıgınız icinsenağlama

10. 12 Mayıs 2009
  11. acemiperi

Beğenildi:
    520
    Ödül Puanları:
    153
    yalnızlık Allaha mahsus.

sanırım yiyip içtiğimiz şeyler yüzünden bu çocuk olmama durumları. o kadar arttı ki kendimden korkuyorum bazen. Allahım hayırlısını versin :Saruboceq:

12. 12 Mayıs 2009
  13. nursevgi

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    amin canım ama daha cok kendine dikkat etmeyip ayakları cok usutmekten oluyo diye duymustum hakkımızda hayırlısı:eek:

14. 12 Mayıs 2009
  15. acemiperi

Beğenildi:
    520
    Ödül Puanları:
    153
    ooo o zaman yandım ben. benim elim ayağım yaz kış hiç ısınmaz. hele kışın buz keser

16. 12 Mayıs 2009
  17. nursevgi

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    aynen benimde oyle zaten corap giymeyi hic alıskanlık haline getirmedim nedense ama gercekten usutmenin etkisi cok

18. 12 Mayıs 2009
  19. EU2

EU2 Guest

canim benim sozlerine sonuna kadar katiliyorum ve allahim bizleri daha fazla bekletmez ins sag salim gelir bebsilerimizzzzzzzzz

benimde canim o kadar aciyor ki belli bir zamana geldikten sonra insanin ondan baska bir dusuncesi olmuyormus
    artik ya sen gel ya ben gidiyim bu dunyadan diyorum
    :Saruboceq::nazar::a015: