bebeğimi bugün kaybettim.

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve Azize45 tarafından 24 Aralık 2009 başlatılmıştır.

24 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Azize45
  1. Azize45

Azize45 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    :gitme:arkadaşlar çok üzgünüm hemde çok 11.haftadaydım dr.gittim heycanla bebeğimi görmek için ama kalbi atmıyordu ve gelişmemiş. 11.haftadaydım ama 7haftalık bebek görünümündeymiş bugün zorunlu kürtaj oldum...bu ikinci olcaktı ama rabbim kısmet etmedi kendimi bomboş hissediyorum okadar alışmıştımki bebeğime.
    haftaya kontrole gidicem kısmetse...dr. bakalım nekadar süre vercek hamile kalmam için.
    allah herkeze öncelikle sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin.:Saruboceq:

2. 24 Aralık 2009
  3. nicole78

nicole78 pamuk şekerlerim.... Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    153
    rabbim ilk evladını sana bağışlasın canım..2. inşallah hayırlısıyla olur...ne güzel bak sen annelik nedir tatmışsın şükür rabbime...allah sabır versin canım...

4. 24 Aralık 2009
  5. dlkkcr

dlkkcr Yorgunummmm Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Allah sabırlar versin :Saruboceq:

6. 24 Aralık 2009
  7. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    çok geçmiş olsun.ben de 2 hafta önce 21 haftalık bebeğimi kaybettim.bütün vücudu ödem yapmıştı.normal doğumla oldu üstüne de kürtaj yaptılar içerde kalanları temizlemek için.doktor bana 3 ay korun sonra deneyebilirsin dedi.küçük olduğu için rahim kendini çabuk toparlıyo.gerçi ben biraz daha beklemeyi düşünüyorum.ilk gebeliğim de boş gebelikti bu ikinci oldu.şimdi bir sürü testler,otopsi falan yapılıyo sonuçları bekliyoruz.kalp durmasıyla ilgili genelde burda okuduğum kadarıyla kan pıhtılaşması çıkıyo.ilk düşükten sonra hiçbir araştırma yapılmıyo.benim tavsiyem imkanın da varsa araştırma yaptırman nedenini öğrenmen.bir sonrakinde alınabilecek bi önlem varsa almandır.ben ikinci kere hayal kırıklığı yaşadım.üzülme demenin bi faydası olmadığını biliyorum ben de şu an sakinleştiricilerle yaşıyorum ama sonraki bebek denemesi için çabuk toparlanmak lazım.allah hepimize sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah.

8. 24 Aralık 2009
  9. Azize45

Azize45 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    çok sağolun arkadaşlar allah herkeze hayırlısını versin.

10. 24 Aralık 2009
  11. sorgunlu66

sorgunlu66 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canım cok üzüldüm.ilk hamile haberini okuyunca da cok sevinmıştim.hayırlısı olsun inşallah rabbim hayırlı sabır versin dayanma gücü versin.rabbim tüm isteyenlere hayırlı evlatlar nasip etsin.

12. 24 Aralık 2009
  13. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    başın sağolsun öncelikle ,konu sahibi arkadaşa da başsağlığı diliyorum

üstüne sezeryan olduğun halde mi 3 ay sonra dene dedi? sezeryan ciddibir ameliyattır, ben de sezeryanla doğum yaptım dikişlerin kapanması derinin birbirine kavuşup birleşmesi zaman alır, hamile kalırsın tabi ama, o bebek büyüdükçe dikişlerinde patlama ya da acı hissedebilrsin, Hamileliğinin sonuna doğru karnın iyice geriliyor bebeğin de ağırlığı eklenince dikişlerin bunu taşıyabilecek mi? bence sen başka bir doktora daha danış bu konuyu.. Rabbim hepimizee hayırlı evlatlar nasip etsin

14. 24 Aralık 2009
  15. mercan76

mercan76 kızımın kızkardeşi geliyo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım başın sağolsun inan cok üzüldüm hamile haberini topikte okuyup tebrik emiştik seni Allahım tez zamanda gene versin inşallah

16. 24 Aralık 2009
  17. DERYARXIXM

DERYARXIXM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok geçmiş olsun.o acıyı bende yaşadım benim bebeğim,28 haftalıktı.yani 7 ay bitmişti.kızımı kaybettim.1,5 ay önce normal doğumla suni sancı verdiler.2gün sancı çektim.doğum yaptım.benimde 3.bebeğimdi.bir oğlum bir kızım var,ALLAH onlara hayırlı uzun ömür versin,tabi senin yavrunada inş.yakın bir zamanda 2.bebeğine hamile kalır kucağına sağlıklı birşekilde alırsın.bütün güzellikler seninle olsun...

18. 24 Aralık 2009
  19. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun canım
    inş. en kısa zamanda tekarar hamile kalırsın.