Bebegimi düşürdüm galiba yardım : ((((

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve blue_girl tarafından 13 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

13 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : blue_girl
  1. blue_girl

blue_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar reglımden 8 gun gectı dun saglık ocagına gıttım kan testı yaptırmak ıcın doktor bellı olmaz erken henuz dedı enaz 10 gun gecmelıymış...Bugun sabah eşimi işe gondrdım ve yattım tekrar saat 10 gıbı kasıklarımda dayanılmaz bır agrı ve krampla uyandım tuvalete zor attım kendımı tuvalete gıttıgımde bırden kan boşaldı ve o agrı dahada arttı 10 dakıka o agrıdan cıkamadım tuvaletten...zorla kendımı yatak odama attım ve esımı aradım yetiş diye...esım 20 daya geldı ve acıle kaldırdılar benı...
    Acılde ılk once kan ve ıdrar testlerı yapıldı hamılelık varmı dıye sonuçlar gelene kadar mudahale edemedıler kıvrandım durdum...ve nıhayet sonuçlar geldı hamıle degılsın dendı regl sancısıdır dendı...serum agrı kesıcı ıgneler vs...verıldı yenı cıktım hasteneden.
    Gelırken saglı ocagımdakı doktoruma gıttım olayı bugun boyle oldu dıye kan testınde cıkmayabılır henuz erken dunde demıstım sıze dedı testlere baktı düşük olabılır ve dusuk testı yapılmamış sıze dedı ....
    şuanda pek kanamam yok ama agrım var karnım cok şiş napmalıyım :KK43: ailemden uzagım kımsemde yok esımden başka yardımcı olan ...bebegım varmıydı kaybettımmı dusuk nasıl olur napıcam ben ????senağlama

2. 13 Mayıs 2008
  3. seherb

seherb Benim Küçük Beylerim. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım üzülme herşeyin hayırlısı ... aama bu belli olmas canım belki erçektende düşük deildir adetin geciktigi için böle olmuş olabilir agrılar felan bendede olurdu bu gibi sorunlar ... ve adetim 10 11 gün geçtigi olurdu.

4. 13 Mayıs 2008
  5. axsxkitom

axsxkitom Konyanın Gülü :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    kanaman olduğunda parça falan düştümü acaba?? eğer düştüyse düşük olabilir normal kanamysa belki adet olmuşsundur.

6. 13 Mayıs 2008
  7. blue_girl

blue_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

ama ben bunu nerden anlıycam ne oldugunu bıle bılmıyorum kafam karıştı ??? acilde hamıle deılsın dendı ama saglık ocagındakı doktorum bellı olmazkı düşük olabılır dedı ??? ve benım regl agrım bu derece olmadı hıcbırzaman ve kanamamda bırden boşalmadı :KK43:(

8. 13 Mayıs 2008
  9. blue_girl

blue_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

parca gelmedı hanı sular gıderde geldıgınde bırden muslugu acarsın fışkırır akar oyle oldu benım kanamamda ..ve şuanda kanamam yok...gelırmı bılmıyorum o şaşırttı benı

10. 13 Mayıs 2008
  11. axsxkitom

axsxkitom Konyanın Gülü :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    istersen bir daha git dr hem için rahat olur hemde bir rahatsızlığın varmı öğrenirsin aniden kanama olduysa..(geçmiş olsun)

12. 13 Mayıs 2008
  13. misskokulumm

misskokulumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    Bence bi kadın doğum uzmanına git sağlık ocağındaki ve acildekiler pek bilmezler bu işleri ben idrar tahlilimi adetim gecikmeden yapmıştım gebeliğim belli olmuştu kan testinde daha önce çıkıyor sağlık ocağındaki biraz abartmış 10 gün falan geçmesine gerek yok netten araştırabilirsin.düşük olabilir benim bi kanamam olmuştu dediğin gibi şakır şakır daha açık renk su gibi kan boşaldı bira anda ardından da adet kanı gibi damla damla gelmişti 2.ayımda ama çok şükür şu anda iyiyz iyi bi kadın doğum uzmanına gitmani tavsiye ediyorum

14. 13 Mayıs 2008
  15. blue_girl

blue_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saol inan benı cok rahatlattın şuanda ınanılmaz kotuyum anlatamam senağlama cok tesekkurler
    pekı dusuk nasıl olur dusuk yaşayan arkadaşlar bıraz anlatırmısınız senağlama

16. 13 Mayıs 2008
  17. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canim adetten 8 gun gecti diyosun hicmi idrar testi yapmadin kendi kendine.eger yapipta negatif cikmissa hamile degilsindir cunku 8 gun hamilelik icin uzun bir sure.gecikmesi normal hormonlarin oynamistir belkide,ve oyuzden agrin cok olmustur uzulme isallah en kisa zamanda hamile kalirsin

18. 13 Mayıs 2008
  19. kalimerom

kalimerom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Güzelim ben bir ay önce düşük yaşadım.Daha 5 haftalık gözüken bir hamilelikti(Gerçi hesaplara göre 7 haftalık ama gelişim normal olmadığından doktor 5 haftalık demişti)Sen canını sıkma bence seninki düşük değil çünkü benimkinde bile daha keseyi yeni görmüştük bebek bile yokken çok büyük parçalar geldi hiç normal adet gibide değil düşük olduğunu çok iyi anlıyorsun avcumun içi büyüklüğünde 4 tane et parçası düştü ve bunu farketmemek olanaksız.Ayrıca ağrı olayına gelincede ben sadece hafif adet sancısı çektim.Tabi bu değişken olabilir.Ama senin 8 gün geçmiş et parçası tarzında bişeyler hissetmen gerekirdi hamile olsan benim gibi 5 haftalık olmalıydın çünkü.Ayrıca şu hamilelik testinin erken olduğunu söyleyen biraz üşenmiş test yapmaya sanırım çünkü kan testinde 10 gün beklemeye asla gerek yok.Onun dediği idrar testi.Ayrıca idrar bile olsa benim bebeğin gelişimi geç olmasına karşın idrarda adet geçmesinden iki gün sonra belli olmuştu gerçi silikti ama kanda gayet net anlaşılmıştı.Sen içini rahat tut bence adet sancısı seninki ama sen yinede doktora bir git.Bu şekilde adet olmanda normal olmayabilir kist varmı diye bir gösterebilirsin.Umarım yardımcı olabilmişimdir.