bebeğimi göremediler yardım edin:(

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve EU1 tarafından 21 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kendi hesabıma ve ilk gittiğim doktorum hesabına göre şuan 5 +4 günlük hamileyim.doktorum geçen hafta gittiğimde 2 hafta sonra gel bebeğinn kalp atışlarını dinleyelim dedi.ben meraktan çatladığım için bugün başka bir doktora gittim belki duyulmaya başlamıştır diye ama kesem büyük olduğu halde bebeğimi göremedilersenağlamasenağlama doktor keseye göre 8 haftalık dedi ama bu nasıl olur anlamadın:kızgın:son adet günüm 12 nisan.en fazla 6 haftalık olması gerekmiyor mu?
    bana 1 hafta sonra gel yine görünmezse alırız dedisenağlamasenağlama sizce boş gebelikmi bu.birde hiç folik asit vs kullanmadım.sağlıklı beslenemedim.bunun bir etkisi varmıdır??başta hiç sevinmemiştim hamileyim diye ama şimdi çok üzgünümsenağlamasenağlama

2. 21 Mayıs 2009
  3. EU1

EU1 Guest

senağlamalütfen bişey yazın.boş gebelik teşhisi için henüz erken değil misenağlamasenağlama:a015:

4. 21 Mayıs 2009
  5. seymacim

seymacim Seymanin ve 3 Melegin Annesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canim Üzülme belki gec döllenm,e olmustur.:teselli:
    Ilk gittigin doktora git o mutlaka sana güzel haberler verecektir

6. 21 Mayıs 2009
  7. EU1

EU1 Guest

inş öyle olursenağlamasenağlama

8. 21 Mayıs 2009
  9. deniz42

deniz42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Hayırlı haberler verirsin inş.Kötü düşünmemeye çalış.

10. 22 Mayıs 2009
  11. Apple

Apple Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    bende boş gebelik geçirdim geçen sene sizinle aynı şeyleri yaşamıştım umarım sizinkinde bebek görünür.fakat boş gebeliğin folic asitle beslenmeyle alakası yok.şu an nerdeyse 7 haftalık hamileyim ve hiçde hamile kalabilmek için artı bişey yapmadım.doktora gittikten sonra folic asit verdi.bulantılardan hiç beslenemiyorum ama geçen cumartesi gittim herşey normaldi.kendini suçlama.eğer boş gebeliksede sakın üzülme çünkü birdaha tekrarlamıyor.

12. 22 Mayıs 2009
  13. tugbamurat

tugbamurat bismillahirrahmanirrahım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım benım arkadaşım senın anlattıgın aynı durumdaydı dr onada demiş 1 hafta sonra gel bebe göremessek alacaz diye 1 hafta sonra gitti herşey normale dönmüş bebek görünmüş ve kalp atışı bile olmuş hiç bebek görünmuyo derken içine kötü bişey getirme bol bol dua et ve 1 hafta sonra gittiginde göreceksın herşey normale dönmüş endişelenme stres yapma geç döllenmeden kaynaklanıyomuş.....

14. 22 Mayıs 2009
  15. edam_y

edam_y üç kişiliğiz artık:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım geç döllenme olunca malum atışlarda geç oluyoo
    her kes in farklıdır yani yeterki sen pozitif düşün
    her şey güzel olcak canımmmkaydirigubbakcemile5

16. 22 Mayıs 2009
  17. busem68

busem68 çok şükür Allah'ım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim üzülme ben nisan ayında boş gebelik dolayısıyla kürtaj oldum çok acı bişey ama Allah ın dediği oluyor inşallah bebişin seninledir sana sıkı sıkı tutunmuştır dualarım seninle öptm.

18. 22 Mayıs 2009
  19. irem4006

irem4006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    bugun 5+5 sin ozman.benimde sat 10 nisan yakın yani ben 5 haftalıkken gitmiştim kese cok kücüktü hatta üstten görünmedi bir diger gün alttan baktırdım göründü ama kücüktü.5+5 ken bence bebek filan görünmez beni doktor 7 oldugumda cagırdı bence sen diger doktoruna git bide neden gittinki daha erken keseyi görsen yeterdi hayırlısı olsun