bebeğimi görmek bana nasip olmadı:(

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve Missy tarafından 5 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

5 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Missy
  1. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaşlar bebeğimi görmek bana nasip olmadı.... bu sabaha karşı ağrılarım oldu daha sonrasında pembe lekelenmeler apar topar hasteneye gittim... aslında bugün başka bir dok randevum vardı ama olmadı gidemedim bebeğim tutunamadı kendimi çok garip hissediyorum bütün heyecanım umudum sevincim onunla kaybolup gitti... senağlamasenağlama

2. 5 Mayıs 2008
  3. Quelle

Quelle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim ne diyecegimi bilemiyorum bu durumlarda ...

allah baska aci vermesin br daha bebegini senden almasin bebisin sana simsiki tuttunsun birakmasin

annesini..

4. 5 Mayıs 2008
  5. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    çok üzüldüm canım üzülme diyeceğimsana allah en kısa zamanda tekrar bir bebek nasip etsin sımsıkı tutunsun sana inşllah

6. 5 Mayıs 2008
  7. esra_n

esra_n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm çok geçmiş olsun,bu gibi durumlarda insanın diyecek bişeyi olmuyoki,Allah başka acı yaşatmasın.umutsuzluğa kapılma ve şunu düşün en azından anne olabiliyosun bu sencede çok büyük bişi değil mi?fazla üzme kendini olur mu nasipse yine olur ve kaybettiğin sevinci heyecanı yeniden kazanırsın yerimseniben tekrar geçmiş olsun cnm a.s.

8. 5 Mayıs 2008
  9. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım ...ALLAH bidaha yaşatmasın ..bende bebeğimi 2 ay önce kaybettim bu duyguyu çok iyi bilirim . yeniden hamile kalır ve bebeğini sağlıklı bi şekilde dünyaya getirirsin inşallah....a.s.

10. 5 Mayıs 2008
  11. Kizil Deniz

Kizil Deniz Acil tıp teknisyeni :)Yiğit anası Üye

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    153
    canım benım cok üzüldüm allahım sabırlar versın inşaallah bır dah bu acıyı yasamazsın :nazar:

12. 5 Mayıs 2008
  13. ggxuxvercin

ggxuxvercin MANGA Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ecenur, çok üzüldüm ben de .. umarım senin sağlığın yerindedir. kendine iyi bak canım..

14. 6 Mayıs 2008
  15. gxuxley

gxuxley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım arkadaşım çok geçmiş olsun!!!Sakın ümitsizliğe kapılma,umarım kısa zamanda kendini toparlar ve yeniden hamile kalırsın a.s.

16. 6 Mayıs 2008
  17. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaşlar hepiniz çok iyisiniz desteğniz için hepiniz sağolun... şuan tek isteğim daha kötü şeyler yaşamamak ve eşimin mutlu olması sabahdan bu zamana hep yanımdaydı ama hep şaşkın ve üzgündü eve geldiğimizden beri ağzını bıçak açmadı... bende konuşamadım sarılıp ağladım ikimizinde en büyük arzusuydu evlat sahibi olmak.. olmadı. şuan çok karışık duygular içindeyim konuşsam halimi sizlerden başka anlayacak kimsede yok şu hayatımda öyle şeyler yaşadımki.. hiç biri bu kadar acı vermedi meğer gerçekten ne güzel ne kutsal birşeymiş anne olmak ben bunu yaşayamadım ama çok derinden hissettim gerçekten çok zoryaa kimse böyle bişey yaşamasın isteyen herkez yavrusuna kavuşsun inş allahın izniyle atlatıcam....

18. 6 Mayıs 2008
  19. Rockwell

Rockwell I Rock :)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ecenurcum canim. sakin uzulme arkadasim. insallah en kisa zamanda yine hamile kalirsin ve bu sefer saglikla kucagina alirsin yavrunu.