bebeğimi hissetmiyorum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ceylinaz tarafından 11 Kasım 2010 başlatılmıştır.

11 Kasım 2010
    Konu Sahibi : ceylinaz
  1. ceylinaz

ceylinaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    arkadaşlar 3 gündür bebeğim oynamıyo hissedemiyorum 27 haftalık hamileyim.

2. 11 Kasım 2010
  3. haticesu

haticesu hoşgeldin prensesim Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim benimde 3 gündür oynamıyordu kafayı yedim neredeyse neler geldi aklıma dün gittim doktora artık bu haftalarda uyku düzeni artmış daha sık oynuyormuş seninkide öyledir kötü düşünme en yakın sağlık ocağına git kalp atışını dinliyorlar bende çok korktum cesaret edemedim ilk bebeğim gibi olacak diye çok korktu ilk bebeğimi 14 haftalıkken kalbi durdu çok şükür 23 haftalık olduk iyiyiz uyuyodor annesi hiç korkma

4. 11 Kasım 2010
  5. sibush

sibush Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    26 haftalıktan itibaren hergün hissetmeniz gerekir diye biliyorum.. en azından benim doktorum bunu söylemişti.. 3 gün boyunca neden bekliyorsunuz ki?????????????????

6. 11 Kasım 2010
  7. ceylinaz

ceylinaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    teşekkür ederim canım valla çok moral verdin bana bende çok kafayı takıyorum inşallah dediğin gibi herşey yolundadır .Rabbim yardımcın olsun inşallah.

8. 12 Kasım 2010
  9. AdayAnneyim

AdayAnneyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    63
    Benim bebegim 1haftaya yakin o dönemler hareket etmedi sonra hep dinler olmu$tum... ve kipirdamalari çok ufak sanki suyun içinde baloncuk yapiyormu$ ta o tarz ufak minik kipirtilar oluyodu.. eskisi gibi güp güp vurmuyor da minik hareketler sûrtmeler oluyormu$ gibi oluyodu.

Bi sonraki kontrolumde bebek gayet iyiydi.. Bu 24-27 arasi sanirim öle bi$i... Sonradan düzeldi. Normal yani.

10. 12 Kasım 2010
  11. mimix

mimix Kizim Rabbime Emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    o haftalarda olabilir cnm bi hafta snra düzene girer, yinede rahatlaman icin bi saglik ocagina giderdim ben

12. 12 Kasım 2010
  13. ceylinaz

ceylinaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    bugün hissediyorum gecede galiba hıçkırdı bebeğim annesinin meleği bu dönemleri nasıl atlatıcam bilmiyorum hamilelik bu açıdan zor bence herkese teşekkürler Rabbim hepinizin ve benim yardımcımız olsun inşallah.

14. 12 Kasım 2010
  15. ohcanimadeysin

ohcanimadeysin ♥pamugum ve prensesim ♥ Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    benimde hissetmeye başladığım andan itibaren hergün mutlaka hissederdimm hatta çok hareketliydi.
    bir gün hiç hareket etmedi..şekerli bişeylerde yedim dinlendim falan yok..hemen en yakın sağlık ocağına gittim orda kalp atışını duyunca rahatladım..3 gün mümkün değil bekleyemezdim..