bebeğimi kaybedebilirim şekerim düşmüyor

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve rxuxyagibixsxeker tarafından 25 Kasım 2008 başlatılmıştır.

25 Kasım 2008
    Konu Sahibi : rxuxyagibixsxeker
  1. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    34 haftalık hamileyim 2 aydırda şekerle uğraşıyorum.diyet ve insülinle devam ediyorum.Ama şekerim bir türlü düşmüyor.200-190- en az 150.kadın doğumcum 140 tan yukarı olmıcak diyor.ne kadar yükseltsek insülini bir fayda etmiyor.şuan günde 3 kez 44-akşam 50 yapıyorum oranları.benim gibi olanlar düşürmek için yaptığınız birşey varmı?bu oranlarla bebeği kaybedebiliriz dedi doktor benim gibi olanlar varsa lütfen yardım edin.Canım çok sıkkın.

2. 25 Kasım 2008
  3. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım senın gıbı olanbı tanıdıgım vardı 2 ay hastanede yattı
    doktor kontrolundeydı onun 185 tı sekeri ama 1 hafta once dogum yaptı bebısı çok saglıklı sıhatlı hem bak sen boyle kafana takıyorsun seker bırazda stresle ılgılı bebegını kaybetmezsın korkma kendınıde yıpratma ınsallah kucagına bebegını alırsın burdan banada haber edrsın bu sıkıntılı gunlerını unutup bebegını buyutrsun

4. 25 Kasım 2008
  5. gundogmadan

gundogmadan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canim ya, birileri cevap verir umarim hemen sana, bu konuyu bilen birileri yani. Allah yardimcin olsun guzelim. sekerin streslele de daha cok arttigini biliyorum sadece. canim guclu olmaya calis, dua edelim, canini bebegini Allah koruyacaktir Insallah. bir sekilde kendini rahatlatmaya calis.

6. 25 Kasım 2008
  7. Halay

Halay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba bende de şeke var nsülin kullanıyorum. Ama dozu seninki kadar yüksek değil. Sabahları tokluk şekerim yüksek genelde. 34.haftadasın. Çok az kalmış.Gerekirse erken doğum olsa bile bebeğin artık yeterli büyüklüğe ulaşmıştır. Ama hastanede yatırıp kontrol altına almıyorlar mı? Bir de stres acaip etkiliyor. Ve yürüyüş yapmak iyi geliyor.Çok geçmiş olsun. Umarım sağlıkla kucağımıza alırız bebeklerimizi.

8. 25 Kasım 2008
  9. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım ya geçmiş olsun ,bu konu da inan bir bilgim yok,umarım normale döner canım,bir destres yapma üzülme ,şekerin o zaman da çıkar canım ya.

10. 25 Kasım 2008
  11. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım yaa dur bakalım hele bi.ya anlamıyorum bu dr ları.şekerin yükselmesinin sebeplerinden biride strestir.seni bebeği kaybedebiliriz demekle ne kadar çok strese soktuğunun farkında değilmi??korkma hayatım.çoğu şeker hastası sağlıklı bebekler dünyaya getiriyor.benim kayınvalidemde şeker hastası hemde birinci derece ama eşimi sağlıkla dünyaya getirdi ki o zamanlar bu kadar teknoloji ve imkanda yoktu.bebeğin iyice büyümüş.allahın izniyle gör bak herşey yolunda gidecek ama lütfen stres yapma.bebeğinde etkileniyor hayatım.

12. 8 Nisan 2011
  13. gokyuzuu

gokyuzuu DeLiLeRDe SeVeR.... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benımde dusmuyor ne yapsam düüşmüyor uff

14. 8 Nisan 2011
  15. insirah3

insirah3 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    rabbim yardım etsin limon suyu içince düşüo die biliyorum tam emin deilim ama.