Bebeğimi Kaybedebilirim :(((

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve SEVCAN_84 tarafından 22 Haziran 2007 başlatılmıştır.

22 Haziran 2007
    Konu Sahibi : SEVCAN_84
  1. SEVCAN_84

SEVCAN_84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    DÜN RUTİN KONTROL İÇİN DOKTORA GİTTİM MAŞALLAH KIZIM SAĞLIKLI AMA BENDE SORUN ÇIKTI...TANSİYONUMU ÇOK YÜKSEK BULDULAR YAPILAN TESTLER TEMİZ ÇIKTI AMA GÖZETİM ALTINA ALDILAR...ANİ BİR TANSİYON YÜKSELMESİNDE BEBEĞİMİ KAYBEDEBİLECEĞİMİ SÖYLEDİ...MORALİM ÇOK BOZUK...DÜNDEN BERİ KIZIMI KAYBEDİCEM DİYE KORKULAR İÇİNDEYİM...10 GÜN SONRA TEKRAR KONTROLUM VAR AMA EĞER TANSİYONUM YÜKSELİRSE HEMEN GİDİCEM...BENİM İÇİN DUA EDİN OLUR MU...EN KISA ZAMANDA HAYIRLISI İLE SAĞLIĞIMA KAVUŞAYIM....ZOR BULDUĞUM BEBEĞİMİ ERKENDNE KAYBETMEYEYİM.... senağlama:a015:

2. 22 Haziran 2007
  3. EU1

EU1 Guest

cnm üzme kendini bişe olmaz allahın izniyle dualarım seninle maşşallah annesi kocaman olmuş seni bırakmaz bundan sonrada meleğin

4. 22 Haziran 2007
  5. emellce

emellce Guest

canım dualarım seninle, inşallah kötü bir durum olmaz, pozitif düşünmeye kendini hiç bir şey için üzmemeye calış, kızınla birlikte uzun bir hayat sizi bekliyor...
    sevgilerime,

6. 22 Haziran 2007
  7. Hilalse

Hilalse Guest

dur bakalım öyle her tansiyonu olan bebeğini kaybetmiyor. bir arkadaşım 9 ayı 22 tansiyonla geçirdi, sağlıkla da doğurdu kızını. önce sakin olman sonra da yediklerine dikkat etmen lazım. doktor bu arkadaşıma resmen diyet yaptırdı aylarca, tatlı yasak tuzlu yasak, hep yağsız sebze yemekleriyle geçti ama geçti yani. sen şimdiden bu kadar telaş yapma, önce içini rahat tutman lazım, doktorun halleder gerisini nasılsa.

8. 22 Haziran 2007
  9. SENACE

SENACE Guest

DİKKAT ET KENDiNE...
    SICAKLARDA DAHA ÇOK DİKKAT.

SICAK HAVA TANSİYONU TETİKLİYOR.
    ALLAHIN İZNİYLE SAĞLIKLA KUCAĞINA ALACAKSIN BEBEĞİNİ...

10. 22 Haziran 2007
  11. EU1

EU1 Guest

canım hemen endişelenme. kontrol altında olacağına göre bir problem çıkmayacaktır inşallah. sen dikkat et kendine doktorunun tavsiyelerine aynen uy. Allaha dua et ve gerisini ona bırak. muhakkak Rabbim kızını sana sağ salim kavuşturacaktır. bizlerde senin ve bebişin için dua ederiz canım

12. 22 Haziran 2007
  13. boxsxver

boxsxver Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim inan kendine ne kadar dikkat edersen bebişinde o kadar iyi olur onun için moralini yüksek tut
    maalesef bazen dr lar bizi istemeden daha da telaşlandırabiliyorlar...
    dr un eminim ki her ihtimale karşı sana en kötü olasılığı söylemiştir.
    senin yapacağın yiyeceklerine dikkat etmen ve Allahtan bebişin için sağlık dilemen..
    inan gerisi yüce Allahın izni ile hallolur:)

14. 22 Haziran 2007
  15. EU1

EU1 Guest

canım benim aman allah korusun sakın bak üzülme lütfen çok dua et allahımın izniyle inşallah hiç bişey olmayacak

16. 22 Haziran 2007
  17. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Canım aman kendine dikkat et sıcaklarda dışarıya çıkma ve herşeyden önemlisi içini ferah tut dualarım seninle

18. 22 Haziran 2007
  19. xoxzxuxm

xoxzxuxm three 'M' in my life:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Geçmiş olsun canım, kötü düşünüp kendini daha çok üzme.