Bebeğimi Kaybediyorum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve kalimerom tarafından 9 Nisan 2008 başlatılmıştır.

9 Nisan 2008
    Konu Sahibi : kalimerom
  1. kalimerom

kalimerom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar okadar üzgünüm anlatamam.Dün bebeği %50 kaybedebileceğimi öğrendim.kese tam gelişememiş 7 haftalıktım 4,5 haftalık gözüküyomuş.Doktora gitmeden kahverengi idi artık kırmızı kan geliyor.Doktorun verdiği hapıda içiyorum.Ama artık benim hiç umudum kalmadı.Sanki karnımdaki gerginlikte gitti.Dünden beri ağlıyorum kendimi tutamıyorum.10 aydır bebek için uğraşıyorduk olmuyordu.Tam oldu işte derken kaybediyoruz bebeğimi.Annem yelek bile örmeye başlamıştı.Çok acı anlatamam.Ya bi daha bebeğimiz olmazsa bu çok zor olmuştu.Sizce olurmu bebişimiz. böyle zor bebek sahibi olan varmı?Düşük bebek olmasını engellermi?Ya arkadaşlar içim yanıyor senağlama

2. 9 Nisan 2008
  3. SeADeniz

SeADeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

yasakkelime Ya Lutfenn Icını Ferah tut Allahtan en hayırlısını DıLe her Sey ıcın gec Kalmıs dııLsın kı Senelerdır bebek ıcın ugrasanlar var Allah ınsallah kucagını doldurur lutfen uzulme.. Senın ıcın hayırlısı ne ıse o olsun ınsallah bebegını kaybetmezsın umudunu yıtırme her sey ıcın sabret:KK43::nazar:

4. 9 Nisan 2008
  5. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    çok üzüldüm canım.Ama yıpratma kendini burda yıllardıe uğraşıp bebek sahibi olamayanlar var.eğer hamileliğin gelişim geriliği gösteriyosa düşük yapman normal canım bu bebeğin anomali riski olduğunun göstergesidir yüksek ihtimalle.herşeyi zamana bırak canım bi kere kaldıysan yine kalırsın hiç korkma.ve bi dahaki bebeğin sağlıklı olur rabbimin izniyle bide doktorun %50 demiş niye kendini hırpalıyosun canım.dua edip bekle.
    inşallah her şey istediğin gibi olur canım..

6. 9 Nisan 2008
  7. dafidaf

dafidaf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok üzüldüm senin namına hayatım ama herşeyin hayırlısı allahtan ümidimizi kesmeyelim

8. 9 Nisan 2008
  9. nisa77

nisa77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    canımın içi geçmiş olsun.ben 5 düşük yaşadım.hep 7 haftalık oluyodu düşüklerim okadar acılar çektimki.2 si kürtajla 3 ü kendiliğinden kanamayla düştü.sakın yılma.biz bütün araştırmaları yaptırdık inan 1 ay hastane kapılarında el memlektlerinde süründük.ama sorun yok denildi.deneyin deniliyodu denedikçe düşük sayım arttı.çok şükür yine hamileyim sadece rabbimize inan. üzülme rabbim daha tekrarını yaşatmasın canımın içi

10. 9 Nisan 2008
  11. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım herşeyin hayırlısı zaten düşüyosa o bebek sağlıklı değilki düşüyo allah hayırlısını sağlıklısı nı versin canım ayrıca daha düşmemişki allahtan umut kesilmez inş bebişin sağlıklıdr ve sana tutunur

12. 9 Nisan 2008
  13. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım çok üzüldüm. her şeyin hayılısını versin allah. umudunu yitirme allah inşallah en akın zamanda yerini doldurur.

14. 9 Nisan 2008
  15. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Canım yaa ne diyeceğimi bilemiyorum
    rabbimin vardır bir bildiği :çok üzgünüm:

16. 9 Nisan 2008
  17. demirberk

demirberk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çook geçmiş olsun,Allah yardımcın olsun,hem herşeyin hayırlısı Rabbimin bi bildiğivardır,ben de geçen sene mayıs ayında 10 haftalıkken kürtaj yaptırmak zorunda kaldım ve ondan yaklaşık bir ay sonra kabakulak geçirdim,yani bebeğimin kalbi durmasaydı doktorlar kabakulak dolayısıyla mecburen canlı canlı alacaklardı,içini ferah tut bol bol dua et

18. 9 Nisan 2008
  19. ayxsxe&serkan

ayxsxe&serkan BİRİCİKLERİMMMMM.. :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Yaa Canim Yat Dinlenn üzülme Inşallah Sorun Olmazz Canim