bebeğimi kaybediyorum....

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve MaviEge tarafından 8 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Ekim 2008
    Konu Sahibi : MaviEge
  1. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar bi kaç gündür hiç iyi şeyler yaşamıyorum.doktordayım sürekli.lekenmem vardı hala az az sürüyor.doktor kalp atışını hala duyamadı.bebeğim 10 haftalık ama 5 haftalık gibiymiş.yani çoktan duymamız lazımmış.kendi doktorum progesteron verdi ctesiye kadar bekleyelim dedi.dün gitmiştim.ama % 50 den fazla olumsuz dedi.bugün başka doktora gittim moralim çok bozuk.bebeğin 4 haftadır yaşamıyor dedi.aldırman gerekio en kısa zamanda dedi.hiç bi şekilde olumlu görmüyorum dedi.renkli ultrasonda alttan baktığı halde bebeğin kalbini gene göremedik.şimdi siz sorum ben ctesiye kadar bekliyeyim dimi.yani 5 günün bir zararı olmaz dimi.eşimle ben öyle üzgünüz ki anltamam.o da işten izinli hep yanımda.4 haftadır olmadıysa kalbi 5 gün de atmaz dimi arkadaşlar ama ben canım pahasına bile olsa bekliycem 5 gün daha.allahım ben kürtaj olmak istemiyorum nasıl atacağım üstümden sonra bu üzüntüyü.ihtimal vermedi ikinci doktora.küçük bir umut bile yok dedi senağlamasenağlamasenağlama

2. 8 Ekim 2008
  3. concon

concon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok geçmiş olsun canım senın adına cok üzüldüm?

4. 8 Ekim 2008
  5. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    öncelikle çok geçmiş olsun canim...eğer bu süreci uzatirsan sonucda allah korusun sanada birşey olur korkusunu yaşadim şimdi..
    Biliyorum çok zor bir durum ama önce kendi sağliğini düşnmen gerek...iki doktorunda ayni şeyi söylediyse en yakin zamanda bebeği aldirman en doğrusu...
    Rabbim inşallah en kisa zamanda sağlikla meleğine kavuşturmayi nasip etsin...

6. 8 Ekim 2008
  7. tugbamurat

tugbamurat bismillahirrahmanirrahım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    allah yardımcın olsun canım hakkında hayırlısı neyse o olsun bende 2 hafta önce düşük yaptım inan hiçbirşey gelmiyor elden rabbin neyi nasip ettiyse o oluyor

8. 8 Ekim 2008
  9. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    Çok gecmıs olsun arkadasım Allah en kısa zamanda yenıden bebek versın saglıka kucagına almak nasip etsın ınsallah..

10. 8 Ekim 2008
  11. emine-melisa

emine-melisa yüzyilin kadiniyim ;)))) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ahhh canim ya cok üzüldüm dr demis taman eger 5 günden bisey olmaz dediyse ben birsey diyemem cünki 4 haftadir kalp atisi yok mus diyosun bence kendini riske atma hemen bir dra git yine hamile kalirsin saglikli bebeklerin olur insallah allah hayirlisini versin hakkimizda

12. 8 Ekim 2008
  13. action

action Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım çok geçmiş olsun ama kendini de riske atma lütfen bitanem herşeyde bir hayır vardır hiç yıpratma kendini Allah en kısa zamanda bu güzel duyguyu tekrar yaşatacaktır sana hayırlısı neyse o olsun unutma senin psikolojin çok önemli gebelikte şu an içinde daa sonrası içinde..

14. 8 Ekim 2008
  15. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Allahım daha beterini yasatmasın..bol bol sabır versin inşallah..

16. 8 Ekim 2008
  17. afakat

afakat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende nısan ayında yasadım senın yasaığını.bende 4 dr. a gıttım hıç umut yoktu ve daha sonra aldırdım 2 ay dınlenme suresınden sonra tekrar çocuk çakışmalarına basladık ve 3.denememızde tuttu. şimdi 9 haftalık hamıleyım ve bebeğimin kalp atışlarınıda gorduk.Allahın dediği olur.birde şöyle düşün hayırlı sağlıklı değilmiş demek.......üzülme kaderınde varsa rabbim yıne verecek ve o daha ıyı olacak.kendıne ıyı bak...

18. 8 Ekim 2008
  19. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.021
    Ödül Puanları:
    163
    canım ya olmadı 3, bır doktora gıtsenız, kocaelınde yasıyormussun orada nasıl saglık ımkanları bılmıyorum ama, kalbı atmıyorsa senı zehırlerse ya, Allahım yardımcın olsun, Islamıyette once annenın saglıgı onemsenır, lutfen esının ve aılenın uzulcegı rısklere gırme

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.