bebeğimi kaybetimm:(((((

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve sinem8484 tarafından 25 Kasım 2008 başlatılmıştır.

25 Kasım 2008
    Konu Sahibi : sinem8484
  1. sinem8484

sinem8484 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar mrh nasıl yazcamı ne yazcamıda bilmiyorum çok kötüyüm çünkü 2gündür çok kötü ağrım vardı kasıklarımda pazar akşamı dayanılmaz hale geldi ve kanamam başladı hemen doktora gittik düşüne diğer parçalar dedi doktor meleğim duruyodu kalbi atıyo çok şaşırmıştık neyse eve geldik ama ağrılarım hala devam ediyordu bugun çok şiddetli kanamam başladı ayakta duramıyordum ağrımda gecenkinden beterdi yine hemen dün gece doktora gittik bi parça düştü ben artık yıkılmış vaziyeteydim ama baktıkkı meleğimin kalbi yine atıyordu doktor düşenlerin kan pıhtısı olduğunu ve üzülme kalbi atan bebek kolay kolay düşmez dedi eve geldik o parça düşünce ağrımda kesilmişti yatıcaksın dedi bende nerdeyse hiç kımıldamadan yatıyordum meleğim için herşeye değerdi ne kadar zorluklarla elde etmiştik biz onu maddi manevi ama az önce tuvalete diye uykumdan kaltım ve lap diye avucum kadar bi parca düştü bu sefer meleğimdi kızlar bırakmıştı annesini artık nasıl dayanıcam allahım kızlar çok kötü bişey tarifi mümkün değil bu acının nasıl sabah olucak belki parça diyesim geliyo ama değildi gecenm seferde düşük yaptığım için biliyorum meleğimdi dayanamaıştı daha fazla nasıl sabah olucak nasılll çok kötüyüm başka ne olabilirki o parça allahtan sabır diliyorum acısı çok kötü rabbim kimseye yaşatmasın:a015:senağlama:nazar:

2. 25 Kasım 2008
  3. mina_mina

mina_mina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    canim benim allahim sana ve esine sabir versin. bebegini kaybetmenin ne kadar zor oldugunu biliyorum. bu zor gunlerinde yalniz kalmamaya calis. diyecek baska birsey bulamiyorum. guclu olmaya calis.:teselli::teselli:

4. 25 Kasım 2008
  5. kulitta

kulitta İlahi Adalet Pro Üye

Beğenildi:
    2.241
    Ödül Puanları:
    238
    Ne yaparsak yapalım bazı şeyleri değiştiremiyoruz canım.
    Takdiri İlahi. Herşeyin hayırlısını diliyoruz ya! Demekki senin ve meleğin için
    en hayırlısı bu imiş. Eminim dayanması zor acılar içindesin ama Rabbim sabrını verecek.
    seni ferahlatacak İnşaallah. Sözlerin tükendiği durumdayım-derin acını paylaşıyorum.
    Allah yardımcın olsun canım.
    :çok üzgünüm:Çok üzgünüm çoook

6. 25 Kasım 2008
  7. sinem8484

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar çok kötü bişey bu nasıl dayanıcam allahım şimdi gidicem doktora bakılsın yine bi parça falan kalmasın içimde allahım kimseye yaşatmasın artık meleğim benimle değil napıcam ben nasıl dayanıcammmm

8. 25 Kasım 2008
  9. karamel86

karamel86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    canım cok gecmıs olsun allahtan sabır dılıyom sana ama sunu bılkı gercekten cok uzuldum o kadar ugrastıktan sonra hamıle kal ve dusur gercekten cok kotu senı anlıom ama bı umut belkı o da son paadır ınsallah oyledır dılıyom ve allahtan sana sabır sabırdılıyom canım baska yapıcak bı seyımız yok malesef

10. 25 Kasım 2008
  11. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    sabır bol sabırlar Rabbimden kader arkdaşım diyecek sana ne diyebilirim sabah sabah duydum bilmiyorum ya bende yaşadım söylenecek söz yok kelimelerin tükendiği an...
    Allah'ım bol sabırlar versin herşeyde hayır vardır deyip isyan etmeyeceksin.Rabbim inşallah bize sağlıklı bebişler göndercek tez zamanda........

12. 25 Kasım 2008
  13. sinem8484

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    ya kızlar inanamıyorum dün daha 6 dan gördüm kalbi atıyodu doktor bişey olmaz dedi nasıl olur aklım almıyo bukadar büyük bi parça nedir

14. 25 Kasım 2008
  15. 82bursa

82bursa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya çok üzüldüm.benimde akşam hafif pembemsi bir akıntım oldu.hemen hastaneye gitiim.iğne vurdular kesilir dediler.çok korktum.tam bakalım sen naptın diye açayım dedim bu haberle karşılaştım.şok oldum resmen.bu sabahta kahverengi bir akıntım oldu.belki bugün yine giderim doktora offf çok korkuyorum yaa.ALLAH'ım sabır versin hepimize.

16. 25 Kasım 2008
  17. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    seni umutlandırmak istemem ama bendede çok büyük pıhtılar düşüyordu ama 1 gün içinde kesilmişti herdüşen parçaya bebek diyordum ama pıhtıydı hastaneye gidişimde bebekler yaşıyodu umarım Allah'ım bir mucize yaratır sen tam bilmiyorsun ne olduğunu ama malesef kanamayla değil erken doğumla kaybettim........... üzülme demicem içine atma

18. 25 Kasım 2008
  19. NilKoksal

NilKoksal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    canım giden meleğin değildir inşallah, büyük bir kan pıhtısıdır diye dua ediyorum. Eğer öyleyse bile üzme kendini ne olur, çok zor biliyorum ama allah sağlık versin sizlere yine olur. Yüce rabbimin bir zamanı vardır muhakkak. Diliyorum Allahımdan meleğin seninledir inşallah.