bebeğimi kaybettim cok üzgünüm

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve xoxzlemkrts tarafından 30 Nisan 2008 başlatılmıştır.

30 Nisan 2008
    Konu Sahibi : xoxzlemkrts
  1. xoxzlemkrts

xoxzlemkrts Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar bugün bebeğimi kaybettim cok üzgünüm

2. 30 Nisan 2008
  3. kahvelokum

kahvelokum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba özlemkrts, çok üzüldüm. bende nisanın 7 sinde kaybettim bebeğimi. üzüntünü, ne hissettiğini çok iyi anlıyorum. lütfen kendini bırakma. evet, gitmese çok iyi olurdu ana napalım, bebeklerimiz bizi cennette beklemeyi tercih etti....güçlü olmalıyız...

4. 30 Nisan 2008
  5. EU2

EU2 Guest

Allah ikinizede sabır versin.Her şerde bir hayır vardır.Böyle bakmaya çalışın zor olsa da:KK43:

6. 30 Nisan 2008
  7. zeynep006

zeynep006 hoşgeldin yusufum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ALLAH her ikinizede tez zamanda hayırlı evlatlar versinnn

8. 30 Nisan 2008
  9. deniz15

deniz15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim öncelikle merhaba acının ne kadar büyük olduğunu biliyorum bende bikaç yıl önce aynı şeyi yaşadım tarifsiz bi acısı var sonunda herşeyde vardır bi hayır dedim aradan baya bi zaman geçti bi bebeğim oldu umarım günün birinde sende bu güzel duyguyu bi daha yaşarsın :a015:

10. 30 Nisan 2008
  11. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ne diyecegimi bilmiyorum allah yardımcınız olsun ikinizindende özlem arkadasım hakkında böyle hayırlıymıs ne yapıcaksın elden baska bişey gelmiyor o seni cennete beklicek güçlü ol inş. bundan sonra tekrar hamile kalırsın canım.......((((

12. 30 Nisan 2008
  13. eldeniz

eldeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    allah size sabır versin,kolay değil,ateş düştüğü yeri yakıyor...lakin dirayetli olmalısınız...sağlığınıza dikkat etmeli,gerekli kontrolleri yapıp doktorunuzun önerisiyle tekrar hamile kalmalısınız...ama lütfen doktora gidin ve ona danışmadan hamile kalmaya kalkmayın...

14. 30 Nisan 2008
  15. EU3

EU3 Guest

gerçekten ne denilir bu durmda Allah size bol sabırlar, dayanma gücü versin kızlar allah yardımcınız olsun .Herşeyde bir hayır vardır.allahım bütün bebek hasreti çekip tutuşan kullarına önce sağlıklı,hayırlı evlatlar nasip etsin .aminn

16. 30 Nisan 2008
  17. xoxzlemkrts

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun kızlar ama garip bir duygu ne olduğunu bile nalamadım 1 haftadır çamur gibi akıntım vardı yatıyordum

bugün sabah kanamam old hemen doktora gittim bebek iyiydi baya büyümüştü hsc yaptı değerim 6500 olmuştu doktorum korkma dedi iğne vurdu eve geldim aradan 1 saat gecti yoğun bi kanamam oldu 2 büyük parça düştü hemen doktorumu aradım yine ceğırdı gittim bu sefer kese yoktu düşmüş anında kürtaja aldı ve her şey tamamen bitti

şimdi canım cok sıkılıyor uyuyamıyorum

18. 30 Nisan 2008
  19. xoxzlemkrts

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doktor 16 yıllık meslek hayatında ilk defa böyle bişey yaşamış adamda şoktaydı oda bişey anlamadı bi saat öncesine kadar kanamaya rağmen herşey cok güzelken 1 saatte bebeğimin gitmesine inanamadı