Bebeğimi kaybettim kürtaj oldum :'(

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve bebishcik tarafından 12 Ekim 2009 başlatılmıştır.

12 Ekim 2009
    Konu Sahibi : bebishcik
  1. bebishcik

bebishcik No Cry Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar yeni evliyim 4 haftalıkken bi bebeğimizin olduğunu öğrendim havalara uçtuk ama 6 haftalıkken yaşamadığını öğrendik ve kürtaj oldum yıkıldım resmen halbuki 2haftada ona öyle çok alışmıştım ki birde çocukları hiç sevmezken ona okadar bağlanıp istemiştim ki :'( geçen hafta perşembe günü yani 8 ekimde kürtaj oldum ilk 3 gün hiç bir ağrım sızım olmadı kanamam çok az geldi damla damla yok denecek şekildeydi. oyüzden sadece antibiyotiğii kullanmamı söyledi doktorum. ama dün akşamdan beri kasıklarımda acaip bi ağrı ve kanamam başladı bugün dahada şiddetlendi öyle oldu ki ayakta gezemiyorum ayakta dolanırsamda iki büklüm dolanıyorum bi elim devamlı kasığımda sanki altım çıkıcak düşücek kasıklarım patlıcak gibi hissediyorum ağrı kesici ve kanama dindirici kullanmaya başla dedi doktor 2 gün sonra geçmezse gel dedi sizce bu ağrı normal mi? 6 haftalık olduğu için çok fazla ağrın sızın olmaz demişti doktor ama bu dayanılcak gibi değil... bi yandan bebeğimin acısı bi yandan kendi ağrım sızım çok kötü günler geçiriyorum... her yerde bebek görüyorum hep hamile bayanlar denk geliyo :KK43: allahım kimseye yaşatmasın...:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 12 Ekim 2009
  3. bebishcik

bebishcik No Cry Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yardımcı olcak kimse yok mu arkadaşlar daha önce başından buna benzer şeyler geçmiş olan ???

4. 12 Ekim 2009
  5. y3s3min

y3s3min Hayal Dünyası... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    üzüldüm canım rabbim bir daha böyle acılar yaşatmasın istersen sen genede git doktoruna ihmal etme derim

6. 12 Ekim 2009
  7. seydam

seydam Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    cnm gecmis olsun bende 24 eylülde kürtaj oldum benimde kananmam 15 gün sürdü bende korktum senin dedigin gibi ilk baslarda cok gelmedi ma sonra artti ama öyle dedigin gibi sancili olmadim ben sen yinede doktorunu ihmal etme cok kanin gelmesi icinde parca kalmasi anlaminada geliyor galiba sen ihmal etme kendinide birakma bence daha kötülerini düsün benimde 5,
    . düsügüm oldu allah yardimcin olsun

8. 12 Ekim 2009
  9. Gurbet_gelini

Gurbet_gelini Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    oncelikle gecmis olsun
    bende senin gibi once hamile oldugumu ogrendim
    sonra bebegimin kalbinin atmadigi ogrendim hepsi bi anlik oldu
    kurtaj oldum dedigin gibi ilk zamanlar kanamam az oldu
    sonra oyle cogaldiki parcalar halinde
    ve cok sancim vardi
    3 saat icinde bi paket pedi bitirmistim
    ama dr demisti korkma normal demisti

10. 12 Ekim 2009
  11. mhtp

mhtp tutun bana annemm Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    canım 3 kere bebek kaybetmiş biriolarak acını paylaşıyorum...bende kürtaj oldum..ama böle olmamıştı..tabi herkeste farklı şeyler oluyor ama bence ihmal etme bir anönce dr git...

geçmiş olsun..üzülme dicem ama elinde değil biliyorum diyeceğim üzüntünü uzatma allahın takdiri..

12. 12 Ekim 2009
  13. bebishcik

bebishcik No Cry Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tşk ederim kızlar 2gün sonra gel dedi doktor ama bu 2 günü nasıl beklicem bu ağrıyla bilmiyorum dayanamassam giderim artık yarın :KK43:

14. 12 Ekim 2009
  15. GamzeliKiz

GamzeliKiz Allahım sana emanetiz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım cok geçmişler olsun allahım aynı acıları tekrar yaşatmasın.bende 3 gebelik gecirdim 2 gebeliğimde kalp atışları duyulmadı kürtaj oldum.diğeri 5 aylık normal doğumla alındı.ama benim kürtajlarda kanamam olmadı cok şükür..bence dr.danış ve git derim.gerci her bünye aynı değil ama yinede göz ardı etme.umarım allahım bizlere ve evlat isteyen herkeze en kısa zamanda bebişler nasip etsin inş.inş.inş.sende kendini üzme herşey allahtan yaradan büyük umarım en kısa zamanda tekrar hamiş kalırsın..bende 4 senedir uğraşıyorum..:ecrin_bebek:

16. 13 Ekim 2009
  17. saansli

saansli bebiscilerin duacisiyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    uffff yaa canim mahvettin beni aksam aksam aglattin beni cok zor bi durum olsa gerek seni anliyorum diyemem cunku kimse anlayamas o herkesin kendi icinde apayri yaasadigi bi aci olsa gerek,,,ama tahmin edebiliyorum acini cook ama cok uzuldum inanki rabbim sabir versin,,,umarim enkisa zamanda yeni bi melek gonderir rabbim sana ve acinin hafiflemesine vesile olur,,, :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

18. 13 Ekim 2009
  19. ebrar_53

ebrar_53 Sana sığındık Rabbim Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    198
    çok geçmiş olsun rabbim birdaha yaşatmasın...