Bebeğimi kaybettim...Onu çok özlüyorum

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve yesimpk35 tarafından 9 Şubat 2010 başlatılmıştır.

9 Şubat 2010
    Konu Sahibi : yesimpk35
  1. yesimpk35

yesimpk35 meleğim ve canım oğlum... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ilk heyecanım ilk sevincimdi bebeğimin olucağını öğrendiğimde dünyalar benim olmuştu beklemediğimiz bi anda bu kadar sevinmek bizi daha da mutlu etmişti bebeğimize o kadar çabuk alışmıştık ki taki o gün gelene dek tam 40 gün önceydi gecenin bi yarısı kanamam gelmiş ve yataktan fırlamıştım hemen doktorumuzu aradık parça gelip gelmediğini sormuştu yok gelmedi yada biz görmedik görürdünüz farkederdin dedi yat ve hiç yerinden kıpırdama yarın bi göreyim seni dedi tabi o gece sabah olmak bilmedi sabah doktorumuzun yanına gittik ve bebeğin kalp atışlarını normal olduğunun sadece çok dikkat etmem gerektiğini söledi yatıcaksın dedi 4 gün sonraya randevu verdi o gün içimde sanki kıpır kıpır bişiler oluyodu kendi kalbil sanki orda atıyo gibiydi ve kardeşime gösterdi bi anda durdu şaştım kaldm ama içimde ölesine sıkılmıştıki doktora gittik bebeğin kalbinin durduğunu sölediler 1 değil 2 doktor inanmak zorundaydım ama nasıl böle bir acı yok.. kahroldum mahfoldum kendimi yedim bitirdim nereye baksam ne sölesem hep aklımda bebeğim bebeğim bebeğim ona ölesine alışmışken onsuz kalmak çooookkk acıı anlatılmaz hep burda yazılanları okur üzülür ağlardım başıma gelince ne büyük dayanılmaz bi acı olduğunu dahada iyi anladım allah hepimizin yardımcısı olsun çok çok dua edelim meleklerimize onlar hep bizim yanımızdalar meleğim seni asla unutmucam...senağlamasenağlama

2. 9 Şubat 2010
  3. map

map Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    88
    başın sağolsun arkadaşım ben de meleklerimin annesiyim acını anlıyorum

4. 10 Şubat 2010
  5. sweetbaby

sweetbaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Allah sabır evrsin canım evet acımız çok büyük seni de çok iyi anlıyorum. hayat durmuş gibi sanıyosun yaşıyamıyacakmış gibi. gözyaşların dinmek bilmiyo,uyuyomuyosun ama elinden bişi gelmiyo,bebklrimişz geri gelmiyo. ben inanıyorum zaman zaman karamsarlığa kapılsam da üzülsem de uykusuz geceelrim devam etse de biz yine anne olucaz ve meleklerimizle hayl ettikelrimizi kardeşleriyle yaşıcaz inşallah. Allah bizler o günelri hayrırlısıyla en yakın zamanda yaşatsın.

6. 10 Şubat 2010
  7. yesimpk35

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    allah sizlerede sabır versin gerçekten bu acıyı yaşamayan bizi anlayamaz.efrafımdakiler konuşuyor yine olur üzülme vs.vs. hiç duymuyorum artık boş geliyor söyledikleri sizlerle paylaşmak istedim.sizin hikayeleriniz nasıl*

8. 10 Şubat 2010
  9. sweetbaby

sweetbaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kaçıncı hafatda kaybettin bebeğini canım. problem neymiş

10. 10 Şubat 2010
  11. Azize45

Azize45 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    çook geçmiş olsun canmm...bende yaşadım kaybetmenin nedemek olduğunu çok iyi bilkirim.
    3aylık bebeğimin karnımda kalbi durdu ve bebeğimi aldılar...yeni toparladım kendimi.6 hafta oldu kürtaj olalı.

12. 10 Şubat 2010
  13. Azize45

Azize45 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    çook geçmiş olsun canmm...bende yaşadım kaybetmenin nedemek olduğunu çok iyi bilkirim.
    3aylık bebeğimin karnımda kalbi durdu ve bebeğimi aldılar...yeni toparladım kendimi.6 hafta oldu kürtaj olalı.

14. 11 Şubat 2010
  15. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Allah sabır versin canım.

16. 11 Şubat 2010
  17. yesimpk35

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    amin allah hepimiz sabır versin 9. haftaya girmiştik tam ama malesef buraya kadarmış

18. 11 Şubat 2010
  19. seymacim

seymacim Seymanin ve 3 Melegin Annesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Allah sabir versin canim....
    Nasil bir aci yasadigini tahmin edebiliyorum cok zor birsey....
    Bende iki tane bebegimi kaybettim biri 8 haftalik öbürüde 38 haftalikti...

Rabbim bundan sonra böyle büyük bir aci yasatmasin hicbirimizede Insaallah..