bebeğimi kaybettim

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve karadut... tarafından 7 Haziran 2009 başlatılmıştır.

7 Haziran 2009
    Konu Sahibi : karadut...
  1. karadut...

karadut... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba 2 gün önce 17 haftalık bebeğimi kaybettim çıldırmak üzereyim...ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin

2. 7 Haziran 2009
  3. sukutuhayalben

sukutuhayalben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim...Geçmiş olsun:KK43:Hamile miydin?Yoksa doğumdan sonra mı anlamadım ama.Çok zor biliyorum.Şu anda seni avutacak sözü bulmak imkansız.Yok öyle bir söz çünkü.

Ama hep diyoruz ya:herşeyin hayırlısı diye.Rabbim sabrını verecek ınşallah.Ya sorunlu problemli bir hayatı olan bir bebeğin olsaydı....Ya da büyütüp fidan olup yitirseydin canım.Yine nasib edr ınşallah Allah.Toparlanman gerek....

Yalnız kalmamaya çalış.Acını paylaşmak biraz azaltır belki:KK43:

Ne yazacağımı bilemedim.Yardım edin diyorsun...Keşke bir şey gelse elimden.

4. 7 Haziran 2009
  5. akimera

akimera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    cnm allah sabır versin.gerçekten çok zor bi durum biliyorum.çünkü bende 2 ay önce hamile olduğumu öğrendim bir ay öncede bunun dış gebelik olduğu sölendi ve ilaçlarla bebeğimi düşürmek zorunda kaldık.halada düşme olayı devam ediyo.hergün içimden bebeğime ait parçalrın düştüğünü görüyorum.kanamam bir aydır hiç kesilmedi.nasıl bi dış gebelikse.ben hala inanamıyorum.belki normal bi gebelikti anlayamadıkları için bebeğimi canlı canlı düşürdüler.hiç bi fikrim yok ama bende çok üzgünüm.ama şunuda biliyorum her şerde bi hayır vardır.allah dağına göre kar verirmiş.bu bi sınama dünyası.biz nekadar sabırlı olursak o kadar mükafatımızı alırız buna emin ol.benim bir buçuk yaşında bi bebeğim var.onunla teselli oluyorum.senin varmı bilmiyorum ama yoksa allah inşallah en yakın zamanda hayırlı sağlıklı bebekler nasip eder canım.ayrıca bebğin seni cennette bekliyo bi gün yine karşılacaksın bununla teselli ol cnm.allah inşallah en yakın zamanda güzel haberlerini duymayı nasip eder

6. 7 Haziran 2009
  7. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım benimya,geçmiş olsun,Allah sabır versin,ne denir bilemiyorum ki,kelimeler yetersiz kalıyor:çok üzgünüm:

8. 7 Haziran 2009
  9. yaz34

yaz34 ALLAHIM SEN KORU BİZİ... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim allah sabır versin çok zor ama gücünü kaybetmemeye çalış.rabbim yardımcın olsun.

10. 8 Haziran 2009
  11. mimoza77

mimoza77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ahh canım ahh, seni o kadar iyi anlıyorum ki, çünkü bende 8 aralık 2007 de , 21 haftalık hamileyken bebeğimi kaybettim çok çok acı günler yaşadım ve halen daha düşünmeden edemiyorum, yapılan araştırmalar neticesinde kan pıptılaşması çıktı , 20.haftamda detaylı ultrasona girdiğimde plasentada kireçlenme görmüştü doktorum ama doppler sonuçları olumlu olduğundan,önemli değil demişti ve tam 3 gün sonra bebeğimi 2 gün hissetmedim için acile gittik ve acı haberi orada aldım, ardından normal doğum ile bebeğime veda ettim.... aradan bir yıl geçmişti, yine hamıle kaldım, bu bebeklerimi gerçekten çok bekledim evliliğimizin 7. yılını geride bıraktık, şimdi içimde bir sürü korkuyla bekliyorum bebeklerimi, allah herkese yardım etsin, hissettiğin şeyler çoooook zor ama insan zamanla yaşadıklarının üstesinden gelmeyi öğreniyor, zor da olsa...inşallah bundan sonrası için seni güzel şeyler bekliyordur, senin bebeğin neden böyle oldu? bir sebebi bulunabildimi?

12. 8 Haziran 2009
  13. deniz42

deniz42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Allah sabır versin arkadaşım.Bu sitede bu acıyı yaşayan daha kaç kişi var ben de dahil.Zamana bırakacağız ve sabır isteyeceğiz Allah'tan.Emin ol bebeğin seni cennette bekliyor olacak.

14. 8 Haziran 2009
  15. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    sevgili anne adayı o artık bir melek oldu allaha emanet.küçük bir yürek ama sevgisi kocaman içinizde hep yaşayacak.lütfen üzülmeyin çünkü yeniden anne olma şansını henüz yitirmediniz.kaybettiğiniz bebeğin yerini tutmaz ama yeni bebek herşeyin başlangıcı olacaktır sizler için.

16. 8 Haziran 2009
  17. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Allah sabır versin arkadaşım..
    bende 16 haftalıkken kalbinin durduğunu öğrenmiştim bebeğimin..suni sancıyla doğum yaptırılmıştım.
    çok zor bir süreç.
    ama elimden geldiğince aklıma getirmemeye çalıştım ben.tek kalmamaya çalıştım.
    2 ay korundum sonra bıraktım korunmayı.o süreçte de elimden geldiğince bebek durumunu aklıma getirmedim.
    sonra 3 ay sonrada hamile kaldım ve kan sulandırıcı iğneye başladım.Rabbim nasip etti aldım kızımı kucağıma..
    ne olur üzülme sende.Allahım hayırlısını en kısa zamanda versin.

18. 8 Haziran 2009
  19. birperi

birperi bebeğim allahıma emanet Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benım çok geçmiş olsun allah sabırlar versın.nedesem ne söylesem boş.aynı şeylerı yasadık hep.aynı acıyı yasıyoruz paylasıyoruz.

geçiçek sabırlı ve metanetlı ol.demesı kolay bılıyorum.ama geçicek.
    ama bak dınle yenıden hamıle kalacagız burada bunu yasamıs okadar cok arkadasımız varkı.... saglıklı bır sekılde bebeklerını dunyaya getırenler var sonunda.bunu bilmek cok önemlı.

dualarım senınle guzel arkadasım.