Bebeğimi kaybettim

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve canu tarafından 13 Ekim 2010 başlatılmıştır.

13 Ekim 2010
    Konu Sahibi : canu
  1. canu

canu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım.benim bebeğimin kalbi durdu ve geçen hafta sonlandırıldı yani kürtaj oldum. yaa doktorum üç ay korunun dedi bende bekleyemem acaba bişey olurmu ya bilginiz var mı bu konu hakkında. şimdiden saolun

2. 14 Ekim 2010
  3. yarse78

yarse78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benimde ilk bebeğim 3 aylıkken kalbi durdu,karnımda öldü ve kürtaj oldum doktorum 6 ay korunmamız gerektiğini söyledi ama biz 3 ay ancak bekleye bildik ve hemen hamile kaldım ama ilk bebeğim karnımda öldüğü için hamileliğimin ilk 3 ay'ı progestan kullandım ve sonunda muradıma erdim şimdi kızım 10 yaşında darısı senin başına olsun inş en kısa zamanda tekrar bebeğini kucağına alırsın. bende şimdi 2. bebek için uğraşıyorum 10 yıl ara verince biraz zor oluyor.

4. 20 Ekim 2010
  5. lazkizigurbette

lazkizigurbette minik erkek Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canu seni çok iyiy anlıyorum bede geçen yıl ekimin17 sinde 9 haftalık bebeğimin kalbi atmadığı için kürtaj oldum doktor 3 ay korunu dedi ben nasıl beklicem dedim bebeğini kaybettiğin için hemen hamile kalmak istiyo bence dottorunun tavsiyesine uy hemen hamile kalıp düşük yapanlar duydun inna çabuk geçicek o 3 ay