bebegimi kucagima aldim sonunda kizlar

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve yellowangelrufi tarafından 5 Aralık 2009 başlatılmıştır.

5 Aralık 2009
    Konu Sahibi : yellowangelrufi
  1. mrb kizlar 42 haftaya girdi bebegim normal dogmaya niyeti yok gibiydi ama ben israrla normal istiyodum cati muayenesi falan yapmamisti siz mutlaka yaptirin sonra cok cekersiniz bi suni sanci verecekleri gunun oncesi tuttu normal sancim 5 dk dusene dek gitmedim hastaneye ama kanamam olmaya basladi gittik esim annem beni nst bagladilar sonra dr dogum basliyo sancin guzel dedi acilma varmi bakacam dedi ve bakti hic acilma olmamis catim darmis meger birazdaha bekle olmazsa sezeryan dedi ozel odaya aldilar beni doguma hazirladilar hemsireler 1 saat daha cektim sanciyi yine geldi dr bakti yine acilma olmamis ve sezeryana karar verdik bosuna cektim okadar sanciyi kizlar o yuzden dr mutlaka cati muayenesi isteyin yapsin ve sezeryana girdim ameliyathane buz ben yaniyorum korkudan soguktan titremeye basladim hemen serum bagladilar sakinlestirici vurdular genel istiyodum epidurala ikna ettiler ve epidural sezeryan oldum hissedecem diye korkudan ne yapacagimi bilemedim ama hic hissetmedim hazirlik yapiyoz dedi doktorum meger beni kesmisler haberim yok az sonra bebegim kollarimdaydi butun cektigim acilar bitti o anda bebegmi temizlediklerini giydirdiklerini herseyini izledim iyiki genel olmamisim bebegim gitti 15 dk sonrada benii aldilar odama esim ayilmisin dedi bende hic bayilmadim epidural oldum sizden once gordum dedim okadar mutluyduki esim annem herkese haber vermisler ben gelene kadar bi baktim 1 saat sonra tum akrabalarim nekadar sevenim varsa hastanedeydi bebegimi emzirdim hemen cok guzeldi hersey 15 gun oldu agrilarim bitti sayilir bebeklerimiz hayirli saglikli olsunda hersey unutuluyo kizlar inanin ben unutuyom kucagima alinca kokusunu icime cekince bitiyo hersey cok konustum anlatilmaz yaaaaaaa yasanir bu duygu darisi herkese soracaginiz sorular varsa sorun kizlar herkese hayirli dogumlar

2. 5 Aralık 2009
  3. Ocean

Ocean Rabbime Emanetsin Efe'm Pro Üye

Beğenildi:
    334
    Ödül Puanları:
    188
    gözün aydın canım..
    Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin..
    darısı tüm isteyenlerin başına olsun..

4. 5 Aralık 2009
  5. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    gozun aydın sızlere hayırlı evlat olur ınsallah...
    darısı basımıza...

6. 6 Aralık 2009
  7. Mntha

Mntha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    Gecmis olsun. Allah bagislasin canim ins..

8. 6 Aralık 2009
  9. yeldacinar35

yeldacinar35 küçük adamım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    gözünaydın canım allah analı babalı büyütüsün

10. 6 Aralık 2009
  11. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım geçmiş olsun gözün aydın rabbim sağlıcakla büyütmeyi nasip eğlesin inşallah valla ohh ne güzel anlatmışsın doğumu canım inşallah bizlerde senin gibi güzel geçiririz o saatleri

12. 6 Aralık 2009
  13. dilek38

dilek38 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gözün aydın olsun darısı başıma :))

14. 6 Aralık 2009
  15. toramini

toramini Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    gözün aydın,analı babalı büyüsün.darısı başımıza.bende sabırla bekliyom güzel kızımı.:hulya:

16. 7 Aralık 2009
  17. ezgicanan

ezgicanan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ne güzel anlatmışsın heşeyi bir solukta okudum. Tebrik ederim, Allah uzun ömür versin bebeğine ve size. Bende çok sıkıldım artık biran önce doğsun istiyorum, onunla oynamak istiyorum, istiyorum, istiyorum....

18. 7 Aralık 2009
  19. Eylxuxl_ce

Eylxuxl_ce Kızım ve Oğlum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Canım Rabbim analı babalı buyutsun darısı başımıza olsun.bende hep merak ediyordum sakinleştirici türü bir şey yapıyorlarmı diye yapıyorlarsa iyiymiş.