bebeğimi kürtaj ile alacaklar..............çok kötüyüm çokkkkk

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve dorukk tarafından 31 Mart 2009 başlatılmıştır.

31 Mart 2009
    Konu Sahibi : dorukk
  1. dorukk

dorukk S ♥ A ♥ B ♥ İ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar söze nerden başlıyım bilmiyorumm...ağlamaktan yazmakta zorlanıyorum. dün sabahtan beri durmadan ağladım....bilenleriniz bilir şubatta ayın tüp bebek yaptırmıştım ilk kez ve tek bebeğe hamile kalmıştım dünyalar benim olmuştu bu bizim en büyük hayalimizdi....bu 2. kontrolümdü dün dr a gittim.kalp atışları için. dr baktı ben umutla beklyorum. ama görüntü oş değil dedi. kesen gergin durmuyor şekli bozuk e bebek gözükmüyor dedi....bir hafta daha bekliycez ama%90 olmayacak ve alıcaz bunu dedi o anı size naltamam allahım yüe rabbim hiçbir kuluna yaşatmasın.....dünya başıma yıkıldı.....inanamadım güvenemedimmm başka dr ada gittim oda aynısını dedi şu an evdeyim çaresizce bekliyorum canı veren rabbim alan rabbim ona yalvarıyorum ancak... kızlar allah rızası için benim için dua edin nolur bebebğimi sağ salim olduğunu görüm haftaya ve bu bir mucize desinle bana nolur olsun allahım nolurr...bebeğim tam 7 haftalık şu anda ve ben çaresizce ona ağlıyorum.....

2. 31 Mart 2009
  3. xoxzgezxuxmra

xoxzgezxuxmra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm nolur üzme kendini.hayırlısı allahtan.senin şu an tek yapacağın şey dua etmek neolur yıkılma,sen çok iyi anlıyorum bende 6 haftalıkken kaybettim bebeğimi.daha çok şey paylaşamaıştık oysa sevinci kalmıştı boğazımda düğüm düğüm.sen kendini bırakma.moralini yüksek tut.herşeyin sonu değil cnm.yeniden tedavi görüyorum ben.hayat devam ediyor.ve bu annelik duygusu öle bişey ki ne kadar üzülüp yorulsanda pes edemiyorsun

4. 31 Mart 2009
  5. dorukk

dorukk S ♥ A ♥ B ♥ İ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    daha çok şey paylaşamaıştık oysa sevinci kalmıştı boğazımda düğüm düğüm.canım benim işte bu oldu bende boğazıma düğümleni kaldı bebeğimin acısı birtek sevinci kaldı bana oandan geriye....bilmiyorum ben gücümü yitirdim yeniden devam edebilirmyim bilmiyorum.....

6. 31 Mart 2009
  7. ARZUM78

ARZUM78 düşlerim var,rüzgara ters Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canımmm çok üzüldüm Rabbim inşallah mucizesini gönderdiği gibi onun canına can katar seninde mutluluğun devam eder Allahım yardımcın olsun

8. 31 Mart 2009
  9. bijoux

bijoux Toprak kokusu... Üye

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    163
    canım benim de başıma aynı şey geldi. yaşadıklarını çok çok iyi anlıyorum. gelişmiyodu bebeğim. 7.haftada malesef kürtaj olmak zorunda kaldım. daha 2 hafta oldu. ama doktor ilk söylediğinden beri Allah verdi o aldı dedim, çok hırpalamadım kendimi, çok üzülmedim. 2-3 günde atlattım şükür. üzülsen de ağlasan da bir faydası yok ki.. kendimi teskin ede ede sınavımı verdim canım. dua et de bebişin orda olsun ama yoksa da kendini çok salma canım. güçlü ol ki sıradaki bebişin çabuk gelsin sana :1hug: Allah yardımcın olsun :Saruboceq:

10. 31 Mart 2009
  11. prenses2020

prenses2020 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dorukcum lütfen moralini yüksek tut......Rabbim bir mucize olsun ve senin bebişin sağ sağlim senle kalsın.......dualarım seninle........Allah yardımcın olsun......

12. 31 Mart 2009
  13. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım cok gecmıs olsun ınsallah yenıden saglıklı bebışlerın olur

14. 31 Mart 2009
  15. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    dualarımız seninle canım..herşeyin hayırlısını iste canım ..vardır herşeyde hayır..moralini yüksek tut ve güçlü ol neolur ....

16. 31 Mart 2009
  17. ada67

ada67 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canım aynı seyı kasında bende yasadım keseyı gorurumuyuz dıye gıttık dr gelısmemeısler alıcaz dedı hıckıra hıckıra agladım yıkıldım kurtaj olana eve gelene dek gozyasım durmadı ama ne yaparsın kı hıcbısey degısmıyor sımdı uzerınden 3 ay gectı ve yıne yollardayım 10 gun sonra tedavım baslıyor bılıyorum su an cok umutsuzsun ama gececek ınan acılar ılk gunkı tazelıgını korusaydı nasıl yasardık allah sabır versın

18. 31 Mart 2009
  19. NilKoksal

NilKoksal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Yüce rabbim isteyen herkese sağlıklı sıhatli hayırlı evlatlar versin , seninde dualarını hayırlısıyla kabul etsin inşallah. Ama ne olur dorukcum kuvvetli ol birtanem. Hepimiz bir şekilde sınanıyoruz bu dünyada, vardır bunda da bir hayır. Yaşamadan göremezsin güzelim. O yüzden sağlam ol güçlü ol. Dua et sadece yapacak hiçbirşey yok şu an maalesef beklemekten başka.Güzel haberlerini alırız inşallah.