bebeğimi vermek istemiyorum!!!!

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve Biricik tarafından 7 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Biricik
  1. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar benim sorunum şu: benim alt katımda eşimin üvey annesi oturuyor. kayınpederim 2 yıl önce kaynanam vefat edince bu hanımla evlendi.üvey kaynananım 12 yaşında bir kızı var. benim oğlumda 5 aylık oldu. üvey kaynanam benim evimden oğlumu kızının sevmek istediğini söyleyip kendi dairelerine götürüyor. bu esnada beni de çağırmıyor. çocuğu alıp gidiyor. ilk zamanlar ses çıkarmıyordum fakat sonra sonra kızmaya başladım. oğlumu seveceklerse evime gelsinler . neden alıp gidiyorlar anlamıyorum. birde geçen gün sevmek için yine aşağıya götürdüklerinde çocuğumu gezmeye götürmeye kalkmışlar. benim haberim yok tabi. allahtan hava sıcak diyip vazgeçmişler. sizce ben kızmakta haksızmıyım yaa?? bebeğimi evlerine götürüp sevmelerini istemiyorum bunu ona nasıl anlatabilirim?? offfff....ya ne yapmam lazım
    Siz olsanız ne yapardınız?:uhm:

2. 7 Ağustos 2008
  3. simlamutlu

simlamutlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    Yani ne diyeyim bilmemki huzursuz oluyorsan iyi bakamayacaklarını düşünüyorsan verme bir kaç kere bahene uydur düzeni bozulsun istemiyorum buraya gelin de uyuyacak de huzursuz de verme bir kaç kere vermeyince anlar istemez belki yok iyi bakıyorlardır diyorsan ver ne olcak sende işini yaparsın o sırada yani tam o insanlar hakkındaki fikirlerini bilmediğimden ne desem boş ama tabiki senden habersiz dışarıya çıkartmaları yanlış ben yinede kötü niyetli hareket ettiklerini sanmıyorum ama eğer 12 yaşındaki kızın eline veriyorsa sevmesi için kendide o sırada işine gücüne bakıyorsa güvenipde verme en azından düşürebilir boğazına birşey kaçırabilir ben evhamlı bir insanım açıkcası ben pek verebileceğimi sanmıyorum.

4. 7 Ağustos 2008
  5. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    restini çek çocuğumu sevmek istiyosa buraya gelsin beraber oynarlar diye. böylece senin gözetiminde olur.

6. 7 Ağustos 2008
  7. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    sana kızım cocugu sevmek ıstıyor dedıgınde yanıma gelsın burda sevsın de
    uykusu var karnı ac fılan de tavrını koy bence

8. 7 Ağustos 2008
  9. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    bence de sevmek istiyorlarsa evine gelsinler yada sen de git.çağırmalarını bekleme.ayy dur bende geleyim falan deyip iniver aşağı. ne kadar iyi bakarlarsa baksınlar sonuçta o evde küçük bi kız var.kucağına alıp düşürebilir.senin gözetiminde olmalı.ben de bazen oğlumu komşuma bırakıyorum(bakıcısı olacak).ama teyzeye güvenene kadar gözlemledim.güvenmek de önemli tabi emanet etmek için.

10. 7 Ağustos 2008
  11. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    cnm bencede tavrını koy baştan sonra hiç önüne geçemezsin hem seni niye çağırmıyorlar ki nasılsa eşininde öz annesi değilmiş küsersede küsün sonra daha çok zorluk çekersin....

12. 7 Ağustos 2008
  13. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    komsumuz çocuğunu alt katta oturan eltime bırakmış bende ordayım
    kaynım seviyo öpüyo kendi kasığından bebeğe yemek verdiğini gördüm sinirden ağladım
    ben olsam kıyameti koparırdım heralde!!!
    görmek sevmek istiyolarsa evine gelsinler..senden habersiz bi yere götürmeye hiç ama hiç hakkı yok çünkü öz anne değil(ayırım yapıyorum ama )
    öz anne çocuğuna baktığı gibi bakamaz

14. 7 Ağustos 2008
  15. melikenalan

melikenalan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    senin bebegin kimsenin eglencesi degil. ve o senin hoslanmadıgın hic bir seye nezaket ilişkilerini dengelemek adına ödün verme.sana bebegine isteklerini hic saymamak adına bile.

16. 7 Ağustos 2008
  17. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    5 aylık bebeğini neden veriyorsun arkadaşım..?

Sevmek isteyen evine gelir ya da sen gidersin onların evine..Sevsinler tamam da gözünün önünde sevsinler..

Hele ki senden habersiz gezmeye götürmek nasıl birşey oluyor? Benim kafam basmadı? O ne demek?

Valla bilmiyorum 6 yasında oğlum, komşuya bile bırakmadım bugüne kadar..Ben .ocuk konusunda güvensizim kimse kusurabakmasın..Güvenmiyorum kimseye..
    Anneanne, babaanne, hala, teyze....Bittiii..Bunlar harici kimseye güvenemiyorum hala..

18. 7 Ağustos 2008
  19. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    geçen ne oldu anlatayım. eve çıkarken merdivende rastladım. ayak üstü muhabbet ettik o sırada kuaföre gideceğimi söyledim. hemen bebeği onlara bırakmamı söyledi. bende gerek olmadığını işimin kısa olduğunu söyledim. zaten durmaz çok huysuz bu günlerde dedim.birde o gün onun altın günü olduğunu kızının bakabileceğini söyledi. ben yine olmaz dedim. ben olmaz dedikçe o ısrar etti o ısrar ettikçe ben dahada gerildim. bırakmak istemediğimi görüyorsun bu kadar ısrarın neden??? offf anlamıyorum ben bu kadını ne yapmak istiyor!!!