bebeğimin 33.haftasında boynuna iki kez kordon dolanmış :)

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve lovedwomen tarafından 2 Eylül 2010 başlatılmıştır.

2 Eylül 2010
    Konu Sahibi : lovedwomen
  1. lovedwomen

lovedwomen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar başına böyle bişi gelen var mı bugün sırf anı olsun diye girdiğim renkli ultrasonda öğrendim doktoruma tlfn ettim daha sıkı takip edicez dedi... varmı yaşayan böyle bir durumu???:2:

2. 2 Eylül 2010
  3. fatma2005

fatma2005 canım elif duru 'm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    allaha emanet bebeklerimiz sadece renkli ultrasonda mı görülüyomuş.tespit nasıl edebiliyomuş doktora sordunmu?merak etdımde allah kucağımıza almayı nasip eder inşallah.:nazar:

4. 2 Eylül 2010
  5. cherry81

cherry81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    bu sekilde normal dogum yapilmaz sanirim, cikarken bogulma riski olabilir, sezaryan yaparlar buyuk ihtimalle

6. 2 Eylül 2010
  7. lovedwomen

lovedwomen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet normal doğum riskli öylede hazırlamıştım ki kendimi normal doğuma :KK43:

8. 2 Eylül 2010
  9. tatucuk

tatucuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    41
    inşallah doğuma kafar düzelir.bendede kordon dolanması vardı son yapılan kontrolde bebek kurtulmuş kordon dolanmasından.bebekler çok uğraşırmış içerde kordon dolanmasından kurtulmak için:))

10. 3 Eylül 2010
  11. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Benım annem de kardesıme hamıleyken hıc unutmuyorum yılbası alısverısı yapıyorduk,annem karnm sertlestı bebegın hareketlerını hıssetmıyorum dedı,hemen doktora gıttık,nst ye aldılar annemı o zaman renklı ultrason varmıydı bılmıyorum ama annemı dırekt sezeryana aldılar kordon dolanmıs boynuna.Iykı gelmıssınız erkenden demıstı doktor.Aman cnm sakın ıhmal etme

12. 3 Eylül 2010
  13. lovedwomen

lovedwomen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kader mi bilmem ama benimde annemin başına gelmiş ben 6 yaşındayken bebek hem ölmiş hemde annemi zehirlemeye başlamış şimdide benim başıma geldi tabii şimdi teknolojinin nimetlerinden faydalanıyoruz ama annem panik durumda onun için ben daha sağlam durmaya çalışıyorum.. ama umutluyum hiç bişi olmadan alıcam inşallah ömerimi kollarıma, hatta belki zamanından daha erken tanışacağız oğlumla :)

14. 3 Eylül 2010
  15. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    annem de benı 8 aylık dogurmus yasamaz bu al evde bekle demıs.Annem de bakmıs saolsun bu hale getırmıs essek kadar olmusum zemuszemus Sımdı yedı aylık oldum annem dıkkat et bana cekersen erken dogum yaparsın dıyo

16. 3 Eylül 2010
  17. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Allah korusun canım ya... benımde bu yuzden gece uykularım haram oldu... yok sırt ustu yatma kordon dolanır yok sag sol dönme kalkma kordon dolanır... tamam dıkkat edıyorum tabıkı de ama psıkolojım acayıp bozuldu... bebegımın hareketlerını sayıyorm gun ıcınde...

Allah korusun öyle bırsey olsa nasıl hıssedebılırız kı... benım evımın yakınında hastanede yok 100km uzaklıkta...

18. 3 Eylül 2010
  19. lovedwomen

lovedwomen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

eyvahedigeldismile o zaman bu kader olayından waz geçelimm.... senin kaçıncı haftan? herşeye umutla bakmalı güzel olacak herşeyy inşallahhh....