Bebeğimin Alni çok Terliyor Neden Acaba?

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve egemle tarafından 24 Nisan 2008 başlatılmıştır.

24 Nisan 2008
    Konu Sahibi : egemle
  1. egemle

egemle Guest

bebeğimin alnı çok terliyor bu konuda bilginiz varsa yazarsanız sevinirim

2. 24 Nisan 2008
  3. CxuxCxuxK

CxuxCxuxK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sadece alni mi terliyor:uhm:

bazi insanlarda rastlanan bir durum bu sanirim bölgesel terleme,örnegin enistemin yaz-kis ayaklari terler corapla suya basmis gibi bir görüntü olusur...sürekli avuc ici terleyenlere de rastladim...sürekli biyigi teryeleyen bayanlarada...

onlar icin saglik sorunu degilde estetik sorun olusturuyor bu durum...

4. 25 Nisan 2008
  5. kuxsxum

kuxsxum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    86
    hıım benim kızımda çok terlerdi özellikle baş bölgesi.d vitamini eksikliğindenmiş ama ihmal etme derim hemen bir göster doktora.

6. 26 Nisan 2008
  7. AnneyimBen

AnneyimBen evli mutlu çocuklu :) Üye

Beğenildi:
    740
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar bebekler vitamin ve kalsiyum eksikliğinden terliyomus ablamın kızıda terliyodu doktor kalsiyum takviyesi verdi vitaminin yanında mamasına karıstırıyodu

8. 26 Nisan 2008
  9. EflaNazLina

EflaNazLina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bebek terlemelerinin başlıca nedeni d vitamini eksikliğidir..eğer vitaminin kullanıyorsan sorun yok demektir bende bi çare bulamadım ben yazın 5 6 kere saçlarını makine ile kuruutr yedi sekiz kere atlet değişirdim sadeec atlet giymesine karşı çok terlerdi saçları yıkanmış gibi..şimdi 20 aylık inşallah bu yaz bu sorun biter :KK43:

10. 28 Nisan 2008
  11. monpetit

monpetit Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim kızımında emerken başı terliyor damlalarını kullanıyoruz ama demir ve multi vitamin

12. 29 Nisan 2008
  13. O BENIM DUNYAM

O BENIM DUNYAM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim oğluşumda özellikle emerken alın ve baş çevresi inanılmaz terliyor. uyandığında bir bakıyorum yastığı sırılsıklam. d vitamini kullanıyorum hergün 3 damla başka ne yapmak lazım ki?

14. 6 Mayıs 2008
  15. agapi

agapi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benı kızımında bası cok terlıyor ozellıkle emerken d vıtamını eksıgınden olabılır ama 15 gunlukken baslamıstık d vıtamınıne aslında dedı doktor oyleydı evet ama malesef ben ılk zamnla cok unuttum kullanmadıgım cok gun oldu artık duzenlı kullanıyorum ama ıcım hıc rahat degıl doktora sız verdınız ama kullanamadım dıyemedım kendımı cok kotu hıssedıyorum bu konuda o kadar onemlımıdır

16. 7 Mayıs 2008
  17. kanada

kanada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    323
    Ödül Puanları:
    113
    Tanidiğim Bir çocuğu Başi Terlediği Için Dr A Götürdüler. Kalp Ameliyati Geçirdi. Seni çok Tedirgin Etmek Için Yazmiyorum Ama Lütfen Hemen Dr A Götür. Inşallah Irşey Yoktur.

18. 7 Mayıs 2008
  19. bazen de çinko eksikliğinde kaynaklanabiliyo canım.benim kızımda da vardı.gece pijamasına kadar değiştiriyodum ama tüm tetkikler yapıldı.genetik dedi doktor.babamızda çok terler.senin eşin ya da sen de çok terlersen olabilir bu