bebeğimin altı

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve selcanefe tarafından 20 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : selcanefe
  1. selcanefe

selcanefe herşey güzel olsun Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar kaç gündür dikkat ediyorum bebeğim uyanınca altını açıyorum bezi kuru gece yatırıyorum sabah yine kuru karnı mı doymuyor gerçekten beni emiyor ama niye dolmuyor korkmya başladım doktora gidecem sizdede 4 aya girip az altını ıslatan var mı önceden şişerdi hatta asit kokusunu açmadan bilirdim bezini sanki yeni koymuşum o kadar yani dışardan bile bezi kocaman olunca görülürdü

2. 20 Temmuz 2008
  3. zuzu08

zuzu08 yakışıklı erkegim Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    163
    günaydın canım bence doktora götürmelisin allah korusun idrar torbasınd sorun olabilir geşçmiş olsun iyi haberlerini bekliyoruz canım

4. 20 Temmuz 2008
  5. talu

talu bal böceği :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benımde aynı sekılde son 2 haftadır,eskıden dolardı şişerdi bez simdi cok az yapmıs oluyor,bende doymadıgını dusunuyordum yatırmadan mama verdım 4-5 gundur yıne aynı ama bı sıkıntısı yok

6. 20 Temmuz 2008
  7. selcanefe

selcanefe herşey güzel olsun Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    oluyo mu acaba öyle arada mesela 1saat önce açtım iyi yapmıştı geceleri yapmıyo valla erken tuvalete girecek galiba oğluşum hasta olmasınlarda canım allah tüm yavruları korusun

8. 20 Temmuz 2008
  9. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    geceleri benimki de pek ıslatmıyor ben de öyleymişim küçükken sabah altını değştiriyorum 1 saat sonra bez full doluyor olabilir ama hiç ıslanmıyorsa o başka dr göstermekte yarar var derim ben