bebeğimin ayakkabısı yok :(

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve eyif tarafından 20 Kasım 2009 başlatılmıştır.

20 Kasım 2009
    Konu Sahibi : eyif
  1. eyif

eyif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    CADIARZUkızlar slm benim oğluşumun ayakları maşallah pek etli ayakkabı bulamadım bebeğime büyük numara zoluyo ayağına ama tam yürüme zamanı yaa yere sürtüyo ucu ancak 2 numara büyük ayakkabı giriyo ayağına onuda ben almıyorum kaldı miniğim ayakkabısız sizde böyle sorun yaşayan varmı acep merak ettim

2. 20 Kasım 2009
  3. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    markalı spor ayakkabı alın. nike ayakkabılar 45 tl

4. 20 Kasım 2009
  5. sunseet

sunseet ARDA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bizdede aynı sorun var geçen gün bayram için 19 numara aldım ilk adım ayakkabılarında bantları bile yapışmadı yanımda olmadan almıştım olmadı bi büyük numarasoyla değiştiricem öyle kalsın napıyım bunu hiç giyemiyo
    bende dün gece bi spor ayakkabı gördüm patiklerde vardı onların bilek kısmı daha geniş onlar olucak sanırım ondan alıcam bende

6. 20 Kasım 2009
  7. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım aynı sorunu bizde yaşıyoruz her markaya baktım ama asla istediği gibi bulamadım.en son chiccodan aldım bunuda bayramda giydikten sonra asla olacağını sanmıyorum bu bile sıktı ayağını şimdiden :KK43:

8. 21 Kasım 2009
  9. eyif

eyif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bant kapanmasını geçtim ben :) ayak hiç girmiyoki çok kilolu bi bebek değil ama ayak etli iştee

10. 23 Kasım 2009
  11. XIXBXSXA

XIXBXSXA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mothercarede guzel ayakkabılar var bogazlı bot gıbı ama yumusacık hafıf bebegın ayagını yormayan tek kotu yanı hemencecık eskıyor baktım kı erdemın ayakkabısının altı asınmıs cocuk arada 20 dk yurutece bınıyor sankı taslı yolları arsınlamıs gıbı asakkabının altı