Bebeğimin ayakları sürekli terliyor??

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve dryaaa22 tarafından 16 Mart 2010 başlatılmıştır.

16 Mart 2010
    Konu Sahibi : dryaaa22
  1. dryaaa22

dryaaa22 Annesinin Aşkısııııı:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar bebeğim 5.5 aylık ve bebeğimin uzun süredir aykaları terliyor üşümemesi için giydirdiğim çorapları çoğunlukla kilotlu çorap giydiriyorum çıkarıyorum ve hafif ıslaklık ve terden dolayı parmaklarının arası büyük insan ayağı gibi kokuyor:sinifsinif: böyle durum yaşayan varmı çaresini buldunuzmu varsa paylaşırmısınız:uhm:

2. 16 Mart 2010
  3. pembekzm

pembekzm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim bebeğimde 7. ayına girdi aynı sorun bizde de var çorap giyinmeyi sevmiyo giydirirsem çıkartıyo kendisi hem terliyor hemde kokuyo dediğin gibi doktora sormuştum normal demişti bizimki biraz kilolu ondandır diyr düşünüyorum ama bende bilemiyorum

4. 16 Mart 2010
  5. bluee

bluee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim bebeğimde 9 ayının içinde bizdede aynı sorun var ayakları çok terliyor ve bunun nedeni olarakta kokuyor buna ek olarakta bebeğimin elleri ve kafasıda terliyor bu hafta götürdüğüm doktor ellerini tutar tutmaz bu bebek kansız dedi ayaklarının ve başınında terleyip terlemediğini sordu sonra kan tahlili yapıldı çok düşük bi kansızlık çıkmadı ama kan damlasını bırakıp kan şurubuna başladık 20 güne kadar bi sorun kalmayacağını söyledi ben 4 gündür kullanıyorum ve cidden fark etmeye başladı kafası artık eskiye nazaran terlemiyor ayakları ve elleride fazla terlemiyor çok uzun oldu kusura bakmayın sizde bi danışın doktorunuza bu konuda

6. 17 Mart 2010
  7. nxixnxixm

nxixnxixm nınım ve ata'm herşeyim Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    benim oğlumunda aykaları doğduğundan beri terliyor...
    çok sıkı giydirmeyin arkadaşlar..
    ben penye ayaklı tulumun üzerine çorap giydiriyorum..alttaki penye teri çeksi diye...
    birde sürekli pudralıyorum...

8. 17 Mart 2010
  9. ades_ballibadem

ades_ballibadem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar o çok giydirmekten değil

ben kilotlu çorap yada ayaklı tulumun üzerine 1tane ince çorap giydiriyordum ama yine aynı oluyordu

meğer kansızmış yavrum sorun bu yani kansızlık