Bebeğimin bacağında yara çıktı !

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve dlaaa tarafından 1 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : dlaaa
  1. dlaaa

dlaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    2 gün önce bebeğimi soyduğumda diz kapağının arkasında 3 tane yara farkettim.yara kremi sürdüm.geçer gibi oldu.az önce baktığımda yaraların fazlalaştığını gördüm.şuan uyuyo uyanınca doktora götürecem.ne olabilir diye kafayı yiyorum.ama kızımda hiçbir huzursuzluk belirtisi yok.yaralar öyle küçükte değil ve tam eklem yeri.sürekli hareket halinde.ne olabilir ya.sıcaktan desm hava sıcakta değil.istanbul bayağı serin.ne yapacağımı şaşırdım.böyle yaralarla karşılaşanlar varmı.kafayı yiyecem

2. 1 Temmuz 2010
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Bebekler çok çabuk pişik olabilir.Eklem yeri ise pişik olmuştur.Bana kalırsa doktorluk birşey yok,önce yıkayın sonrada bebe yağı,pişik kremi ve bol pudra ile günde iki üç kere bakım yapın.

4. 1 Temmuz 2010
  5. dlaaa

dlaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ama pişik gibi değil.içi oyukmuş gibi.iltihap yok ama.mercimek büyüklüğünde 3 de.4.de oluşmaya başlamış.4 yukarda.bide boynunda ve elinde oluşuyo sanki.

6. 1 Temmuz 2010
  7. lllalll

lllalll b@rış ve @loş'un @nnişi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    cnm geçmiş olsunn...dr.göstermekde fayda var....inşallahhhh önemli birşey değildirrrr.....

8. 1 Temmuz 2010
  9. naz06

naz06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah önemlı bısey değildir cnm gecmıs olsun

10. 2 Temmuz 2010
  11. kirazsapi

kirazsapi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    doktoro götüreceğim demişsiniz ya ben yine de belki başkalarının başına gelir diye yazayım. benim bir tanıdığım yaşamıştı. önce sivrisinek ıssırmış bebeği kolundan sonra sineğin ısırdığı yere bilmemne mikrobu bulaşmış. o yerin etrafında yaralar nokta nokta sıçrayarak çoğalıyordu. doktoro götürdüler eczaneye özel bir krem hazırlatıldı her gün yaraların kabukları kazıtılıp o ilaç sürülüyordu........özellikle açık yarası kalmasın çocuklarınızın yani hemen bir yarabandı yapıştırıverin. gerçi düşük bir ihtimal havuzdan kapmış mikrobu galiba ama tedbirli olmakta fayda var...

12. 2 Temmuz 2010
  13. dlaaa

dlaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok saolun arkadaşlar.dün öğleden sonra götürdüm doktora.sıcaktan olmuş.cildi çok hassasmış.korkulacak bişey yok dedi.2 tane krem verdi.düzenli kullanın geçer dedi.neyse rahatladım.

14. 2 Temmuz 2010
  15. kuzularim

kuzularim derya&emir Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    88
    çok geçmiş olsun canım.

16. 2 Temmuz 2010
  17. epokhe

epokhe Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun ben sinek ısırığı diye düşünmüştüm ama sıcaktan demiş.çok sıcakta yok gerçi. benim oğlumun heryerini eklem yerleri daha çok tabi sinek ısırdı vekocaman kızarıklıklar oldu. alerji gibi, alerji şurubu verdim biraz düzelir gibi oldu.öyle bişey zannettim sizinkini de ..