bebeğimin beyninde kist Acilll yardım.

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve aslicakir tarafından 18 Haziran 2009 başlatılmıştır.

18 Haziran 2009
    Konu Sahibi : aslicakir
  1. aslicakir

aslicakir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar 34 haftalık hamileyim doğuma az kaldı en son 3 gün önce kontrole gittim ultrasonda bebeğimin kafasında en küçüğü 8 mm olan üç tane kist benzeri sıvı bulgusuna rastladı daha önce 4-5 defa ultasonna girdim ama böyle bişey görülmemişti hatta aynı doktor bakmıştı diğer ultrasonlara doktor korkacak bişey yok sık görülen bir olay dedi ama biz eşimle çok korktuk forumda okuduğum kadarıyla bazı arkadasların başınada bu olay gelmiş lütfen bu konu hakkında bilgisi olan arkadaslar bunun ne olduğu konusunda bize yardım edebilirmi kaç gündür çok moralsizis:sinifsinif: şimdiden çok teşekkür ederim.

2. 18 Haziran 2009
  3. D-GABBANA

D-GABBANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canım bi bilgim yok ama çok üzüldüm geçmiş olsun,inşallah yanlış görmüşlerdir.başka bi doktora daha gıtsen.kım doktorun?

4. 18 Haziran 2009
  5. glsh85

glsh85 Guest

cok gecmıs olsun cnm
    baska doktorada gıt mutlaaka

6. 18 Haziran 2009
  7. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım beyninde olduğuna aminmisin boynunda filan olabilirmi çünkü son haftalarda yer daraldığı için bazı bebeklerde oluyor ve doğmadan yada doğunca geçiyor zaten

8. 18 Haziran 2009
  9. elif32

elif32 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim dayımın kızının bebeğinede doktor bebeğin beyninde kist var demişti ama iki ay sonra kaybolduğunu söylemiş bazen olabiliyormuş ama geçiyor demiş içini ferah tut tekrar başka bi doktora görün istersen

10. 18 Haziran 2009
  11. saliha61

saliha61 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim yeğenimde gelişim geriliği vardı hemde bağırsağında parlaklık ve beyninde kist var dedi doktor ama bişi olmaz geçer dedi nedenini sorduğumuzda olur dedi ve yeğenim şuanada 1.5 yaşında ve çok sağlıklı hatta benden daha zeki :) o yüzden çok kafana takma oluyor böle şeyler tabi beyin bu insan korkuyor ama benim çevremde çok duydum sonuç hep çok güzell...sende kafana takma hamileliğinin tadını çıkar...sağlıcakla kucağına al inşallah...

12. 18 Haziran 2009
  13. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    38.036
    Ödül Puanları:
    463
    sakın o yağ bezesi olmasın. ben doğduğumda başımda biri fındık kadar biri de fındıktan biraz büyük 2 tane beze varmış. sonra biri biraz büyümüştü hatta öyle ki saçlarımı tararken tarağa takılır canım yanardı. 26 yaşındayım biri tamamen kayboldu diğeri de yok denecek kadar küçük.
    yani merak etmeyin belki yağ bezesi gibi birşeydir. ama mutlaka başka bir doktora daha görünün.
    geçmiş olsun.

14. 18 Haziran 2009
  15. aslicakir

aslicakir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim herkese verdiğiniz moral icin Allah razı olsun ama baska biyere daha göstermek istiyorum acaba bu konuda bildiginiz iyi bir doktor yada hastahane varmı izmirde ben devamlı şifa hastanesine gidiyorum acaba daha iyi sonuç alabileceğim başka bi yer varmı?

16. 18 Haziran 2009
  17. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    valla eşiminde kuzenine 30 küsür haftalıktı ensesinin üstünt tarafında su toplanmış filan demişlerdi erken aldılr bebeği ama hiçbişey yokmuş

içini ferah tut

18. 18 Haziran 2009
  19. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim görümcemin bebeğinde de buna benzer bi sorun vardı doktor beyn,nde su toplanmış ama genellikle bütün gebeliklerde oluyomuş zamanla geçer dedi ve bir kaç hafta beklediler sıvı kaybolmuştu canını sıkma inşallah bi sorun yktur ve şimdi oğlu çok sağlıklı hiç bi sorunu yok