bebeğimin boyu kısamı olacak yoksa :(

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve eyif tarafından 30 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : eyif
  1. eyif

eyif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar ben bugün tam 15 haftalık gebeyim çok şükür bebeğim çok sağlıklı 12. haftada kontnole gitmiştim o zaman bebeğimin popo ve baş uzunluğu 52,5 mm crl si yani netten bakıyorum normalde 12. haftada 60 mm kimi 8cm diyo buna göre benim bebeğim çok küçük sizlerin varsa 12. hafta ulrason resimleri bakarmısınız sizin bebeğinizin crl si kaç acaba :KK43: salı günü kontrolüm var dr a sorucam ama sizlerde yazarsanız sevinirim şimdiden hepiniz sağoluna.s.:nazar::enbuyukkk:

2. 30 Ağustos 2008
  3. circassian

circassian Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ultrasonda bebek boyu tam olarak saptanamıyo baş önemli zaten doktorlar için.
    Nereden biliyorsun ufak olduğunu karnındaki suda boy mu ver dedin::::))))))
    Takma kafanı sen pozisyonları farklılaşıyo anlamak tesadüfe kalmış....sağlıklı olsun bebişin ......pozitif düşün......iii olsun...

4. 30 Ağustos 2008
  5. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Yapmayın lütfen, şu anda o kadar küçük ki onun ileride boyunun kısa olacağı asla belli olmaz...
    Üstelik bazı internet siteleri sadece baş-popo mesafesini yazarken bazıları ayaklarına kadar olan ölçüyü yazıyor buda yalnış anlaşılmalara sebep oluyor...

6. 30 Ağustos 2008
  7. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    cnm sen boyunun kisami uzunmu olacagini dusunecegine saglikli olmasi icin dua et yeter sana

8. 30 Ağustos 2008
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    canım kötü şeyler düşünme..şimdi daha çok küçük o annesi.kalbini temiz tut lütfen

10. 30 Ağustos 2008
  11. eyif

eyif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    çok sağolun arkadaşlar hemen yazmışsınız tekrar teşekkür ederim çok şükür sağlığı iyi inşallah hep iyi olur işte kafama takıldı cevaplarınız çok iyi geldi çok çok sağolun öptüm sizi