bebeğimin cinsiyeti arapsaçı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve reyhan21 tarafından 24 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : reyhan21
  1. reyhan21

reyhan21 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    sevgili arkadaşlarım;
    22 haftalık hamileyim.bu 3. hamileliğim daha önceki hamileliklerimde bebeklerimin cinsiyeti çok erken haftalarda netlik kazanmıştı,ancak bu hamileliğimde 4 ayrı hekime gitmeme rağmen 2 dr erkek 2 dr kız yorumunu yaptı şaşırıp kaldık aranızda bu durumu yaşayan varsa paylaşabilirmi lütfenfisfisfis]

2. 24 Mayıs 2008
  3. EU1

EU1 Guest

:) ben kızımın cinsiyetini dogurdugum gun ögrenebildim 9 ay boyunca göstermedi bu tarz seyleri kız cocukları yapar genellikle doktorlarda böyle söyler.ayrıntılı ultrasonda bebişin cinsiyeti artık 2 aylıken anlasılıyor ama gende emin olmak icin söylemeyip beklemeyi tercih ediyorlar 5 aya kadar bekle cnm o zaman daha iyi anlasılır bide 4 boyutlu da baktır bizim en son bakan doktorumuz 4 boyutlu da anlamıstı.daha öncede 4 boyutlu cekilmiştim ama önemsememiştim.

4. 24 Mayıs 2008
  5. ceko

ceko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kız olabilir bazen kordonu pipisi sanabiliolar yada pipiyi kordon ayy benimde şimdi kafam karıştı sen bence ii bi prof.a git:)

6. 24 Mayıs 2008
  7. EU1

EU1 Guest

aynen katılıyorum fasulye seklinde durdukları için poposu dönükse parmagınıda pipisi sanabilirler

8. 24 Mayıs 2008
  9. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    canım hayırlı ve sağlıklı olsunda cinsiyetini geç öğren boşver rabbim hayırlı ve kolay bir doğum nasip etsin amiiiin

10. 25 Mayıs 2008
  11. tutuile

tutuile Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım sen yine iyisin ben son aya kadar kız bekledim ama hangi dr gittiysem büyük ultr ve neler neler hepsi kız dedi kız kıyafetleri aldım adını koyduk sonra 9 ay bir tekme ve gollll erkek oglumun cinsiyetini hastanede hiç görmedim eger erkek oldugunu ögrenmemiş olsaydım daha önce kesin ve kesin karıştı derdim

12. 25 Mayıs 2008
  13. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaşlar doktorların pipiye falan bakmasına gerek yok aslında cinsiyeti anlamak için. leğen kemiklerinin arasındaki açıklıktan bile anlıyolar kız mı erkek mi olduğunu

14. 25 Mayıs 2008
  15. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Bizim arkadaşa doğana kadar kız dendi.Kadın doğurdu oğlun oldu denilince inanmamış.Karışmıştır demiş :)

Dikkat etmek lazım böyle şeylere.

16. 25 Mayıs 2008
  17. ozlemyb

ozlemyb Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    108
    3 arkadasım yasadı bu durumu annem hep kızlar cınsel organını saklarmıs erkekse hemen gosterırmıs oyle bişey varmıs annem üçüne de kızınızz olacakkkkk dedı durdu 3 arkadasımın da kızı oldu :))