bebeğimin cinsiyeti ve hareketleri

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve EU1 tarafından 20 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

canlarım merabalar.bende ALLAHIN izni le çok şükür 17+5 günlüğüm.geçen hafta dr gittim dr çok uğraştı ama bir türlü göremedi.acaba neden göstermiyor bu bebekler.oğlumda dr hemen oğlan demişti.demekki bu utangaç.bide ben daha net bi şekilde bebeğin hareketlerini hissetmiş değilim.ne zaman hissederim acaba.:nazar:

2. 20 Mayıs 2008
  3. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    aramıza hoşgeldinn Şenizbenimde 17+2 bende henüz hissetmiyorum....bbeğinde kız olabilir çünkü genelde kızlar göstermiyooosırnaşık şey

4. 20 Mayıs 2008
  5. g_sezen

g_sezen hayatımın anlamı... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım cinsiyeti 18. haftada falan belli olur...kız olabilir geç gösteriyorlar nazlılar biraz...bende 16+6 yım.henüz hissetmiyorum hareketlerini....normal ama çünkü onun kemik ve kasları daha çok zayıf...bu haftalarda güçleniyor....Allah iyi günlerde büyütmeyi nasip etsin...

6. 20 Mayıs 2008
  7. celen35

celen35 ruhum senden çok uzak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende cinsiyetini 15. haftanın son günü öörendim..o da tam kesin deil %95 kız dedi:uhm: yani hala %5lik bir dilime girme ihtimalimiz vara.s buarada ben ilk pıtpıltar 17nin ortasında hissettim..bugun 18. haftanın ilk günü ve şimdidiyorumki onlar deil bunlarmıs hareketleri:1rolleyes: sanırım önümüzdeki haftalrdada bu hareketler için aynı seyi söölüycem:roflol: her ilerlediğimiz haftalarda daha bi hissettirio hareketlerini..ama 17 henuz erken yada cok nadir olur a.s

8. 20 Mayıs 2008
  9. yexsximmerve

yexsximmerve Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba canım bende ilk 13 haftalık iken seyrime oluyordu ama aynı hafta ikizimin birisi düştü ve hiç bişi hissetmemeye basladım dr bunları düşünme kafaya takma dedi şimdi18+5 günlüğüz ve bu hafta biraz kıpırdanmalar basladı bu arada benimkide 17 haftalık iken göstermedi doktor büyük ihtimalle kız dedi bakalım

10. 20 Mayıs 2008
  11. bxixzdxixkcan

bxixzdxixkcan Davetsiz Misafirim Geliyo Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ya bizim doğum günlerimiz aynı 23 Ekim bende 17+5 im :teselli:üzülme canım benimde daha belli değil bir erkek bir kız dediler nasipse bugün belli olabilir. Hareketlerini henüz tam olarak bende hissetmiyorum ama hani bağırsak hareketleri ve gaz hareketine benzemeyen bişey bu bence ki gittikçe kuvvetlenecek inşallah biraz sabretmemiz gerekiyor sanırım.:nazar:

12. 20 Mayıs 2008
  13. EU1

EU1 Guest

sevgili bızdıkcan demekki kısmet olursa aynı zamnda doğum yapacağız.bende daha hareket hissedemiyorum.demekki sabretmeliyiz.kızlar hepinize teşekkür edrim beni rahatlattınız valla.:dance:

14. 24 Mayıs 2008
  15. Diamond

Diamond Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim de 17+3.13 haftalık falandı gösterdi doktor oğlan %80 dedi,ama kordon da olabilir diye ekledi.Tam 17 haftalıkken gittik,kapattı göstermedi.Meraktayım ben de anlayacağınız.Destina seninle aynı zamanda doğumumuz galiba.

16. 24 Mayıs 2008
  17. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım takvimin önden gidiyo ama 19 haftalık gösteriyosunnfisfisfis

18. 24 Mayıs 2008
  19. Diamond

Diamond Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet farkındayım,üşenmiştim değiştirmeye,az önce değiştirdim,hepten kayboldu.Sonradan geri gelir mi bilmem.