bebeğimin cinsiyetini öğrendim...

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve seda06 tarafından 2 Aralık 2009 başlatılmıştır.

2 Aralık 2009
    Konu Sahibi : seda06
  1. seda06

seda06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    herkese merhaba 12.5 haftalık hamileyim dün bebeğimin cnsiyetini öğrenmek üzere ultrasona girdim ve kız oldugunu öğrendik bu benim ilk bebeğim gönlümden geçen erkekti ama olsun rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli kucağımıza almayı nasip etsin....:KK46:

2. 2 Aralık 2009
  3. bal kavanozu

bal kavanozu oğluşum geliyooooo Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun canım allah tamamına erdirir inşallah ne güzel erkenden öğrenmişsin darısı başımıza sen erkek istiyodun evet bebeğin sağ taraftaydı dimi sanki yanlış hatırlamıyosam diğer topiclerde yazmıştın öyle ilk çocuk farketmez ya kız erkek sağlıklı olsunda

4. 2 Aralık 2009
  5. seda06

seda06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet bebeğim sağ taraftaydı canım tatlı istiyodu çin takviminde rus takviminde erkek çıkıyodu hepsi hikayeymiş,sağlıklı olsunda önemli değil artık güzel dileklerin için teşekkürederim rabbim isteyen herkese versin...

6. 2 Aralık 2009
  7. aLiNyAziMsIn

aLiNyAziMsIn Guest

canım allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inş
    hiç hüzün yaşadınmı merak ediyorum
    bende oğlum olsun istiyorum
    ve eğer ilkinde kızımız olursa
    eşim benim üzüleceğimi sanıyo, ama sanmam
    kızımda olsun isterim :)))
    senin duygularını alalım ?

8. 2 Aralık 2009
  9. bal kavanozu

bal kavanozu oğluşum geliyooooo Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bende ne yalan söyliyim aslında ilk çocuğumun erkek olmasını isterim ama bende sanki kız gibi hissediyorum herşeyden önce eli ayağı düzgün olsun tabikide sağlıklı olsun meleklerimiz. Dün akşam rüyamda altın kolye gördüm bi arkadaşım hediye etmiş bana güya bebek görmeye gelince gerdanlık gibi böyle baktım rüya tabirlerinde kız çocuğu demekmiş. Bakalım yakında görücez inşallah sıkıntıdan artık ne yapıcağımız şaşırıyorz aslında allah hepimizin gönlüne göre versin.

10. 2 Aralık 2009
  11. seda06

seda06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    valla ilk duyduğumda içim biraz burkulmadı değil ama güzel yönlerini düşündükçe alıştım sağlıklı olsunda inşallah Allah hayırlısıyla bir erkek çocukda nasip eder bana ve isteyen herkese...

12. 2 Aralık 2009
  13. seda06

seda06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende rüyamda gelinlik görmüştüm oda kız çocuguna işaretmiş doğru çıktı...

14. 4 Aralık 2009
  15. Erkek bebek bekleyen ve ilk gebeliği olan bir anne olarak bebeğin kız olduğunu öğrendiğinizde ne kadar normal davranmışsınız. bir benim galiba ilk gebeliğinde erkek bebek isteyip dileyip kız olduğunu öğrendiğinde ağlayan isyan eden..
    utandım valla kendimden

olması gereken aynen sizin yaptığınız. ne kızımız var ne oğlumuz. Allah ikisinden de herkese nasip etsin inşallah.

Ben kız olduğunu öğrendiğim gün çok ağladım. aklıma geldikçe ağladım. yanılmışlardır belki dedim hala umut ettim. annelik duygularımdan şüphe ettim insan evlat ayrımı yaparmı masum minicik bir bebek ve annesi benim sırf istediğim cinsiyette değil diye ağlamak. Allah ne dertler sıkıntılar veriyor annelere daha doğmamış bebeklere. şükretmeliyiz. sağlıklı olsun eli ayağı düzgün olsun hayırlı ömürlü bir evlat olsun. İlerde oğlanıda nasip eder inşallah. her gün dua ediyorum. ilerde bir de oğlum olsun. oğlumun kaderinde biğr ablası olması yazıyordur belki kim bilebilir. Rabbim herkese hayırlısını versin

Aynı dileklerimi ilk bebeklerini oğlan bekleyen ama kız olan tüm anne adayları için paylaşıyorum.. Önce kızlarımızı sağlıkla kucagımıza alalım ALLAH bir sonrakine oğlanıda nasip eder inşallah
    Tedbir kuldan Takdir Allahtan :)

16. 4 Aralık 2009
  17. kubragokhan

kubragokhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    14 +5 gnlük hamileyim dün öğrendim erkekimiz olacakmış çok mutluyum ilk bebeğim farketmez ne olduğu hayırlı sağlıklı bi şekilde kavuışayım oğluma yeter....

18. 4 Aralık 2009
  19. seda06

seda06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende bebeğimi hep erkek olarak hayal ediyodum nerdeyse emindimde duyunca içim burkuldu ama sonra bir an kendimi o bebeğin yerine koydum kız olduguma üzünülmesi çok kötü bi duyguydu ve hemen pişman oldum güzel taraflarını düşündüm bana bi arkadaş geliyodu cicilibicilirenkli renkli kıyafetler giydirebilieceğim şirin şirin elbiseler saçlarına tokalar sonra birden aşık oluverdim minik kızıma rabbim sağlıklı olarak versinde kucağımıza bundan sonrasınıda inşallah sağlıklı bi erkek evlat olarak verir...