Bebeğimin çok gazı var !

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve lllalll tarafından 20 Ekim 2009 başlatılmıştır.

20 Ekim 2009
    Konu Sahibi : lllalll
  1. lllalll

lllalll b@rış ve @loş'un @nnişi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar oğluşum acaip gazlı :çok üzgünüm:
    yediğime içtiğime herşeye dikkat ediyorum ama yinede fayda etmiyorrrrrrr....:1no2:
    ağlarken içim parçalanıyorr....yavrumun acaip canı yanıo :çok üzgünüm:
    geçen gün dr.gittik ilaç ve fitil verdiii ama 15 günden önce kullanmayın dedii...son iki gün ama nasıl geçer bu iki gün bilmiyorummmm:çok üzgünüm:
    kızımın hiç böle sorunu yoktu...ne yapacağımı şaşırdımmmmmm:çok üzgünüm:
    sancısı tutunca tek iyi gelen şey elekt.süpürgesiii...baya sakinleştiriyorr....offfff:çok üzgünüm:
    oğluşuma nasıl yardımcı olabilirimmm_?bu konuda önerilerinizi bekliorumm.....

2. 20 Ekim 2009
  3. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    Benim oglum bir yasina girmek üzere ve hala cok gazli bi cocuk..

elektrik süpürgesi sac kurutma makinesi birazda olsa yardim etti bize..

birde ben sürekli göbegine yada ayaklarina sicak su torbasi koydum bunun cok faydasi oldu.

buzuki orhan osman dinletiyorum hala onunla uyuyor.gazli cocuk zor oluyor canim anliyorum seni.

cörek otu yagi denedinmi hic?ilk bir iki denememizde bize yardim etti sonrasinda onunda yardimi

olmamisti ama su sicak su isini yap bebisin rahatliyor o zaman.

4. 20 Ekim 2009
  5. lllalll

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bitanem sıcak su torbasını zaten hiç eksik etmiyorum ayağının dibinden....
    dediğin gibi elek.süpürgesi şuanlık işe yarıyor ama ne zamana kadar bilmiyorum...tabi çok çok sancıısı olunca elekt.süpürgesinin sesine bile susmuyor...sürekli ağlıyor yavrum...tabi bendeee......:çok üzgünüm:
    bizde iki gündür serdar ortaçla uyuyoruz...eşim bebişimin odasına müzik sistemi kurdu yeterki ağlamasın çünkü ağlayınca off anlatamam sanki biryerini koparıyorlar yavrumun....
    çörekotu yağını denemedim ....dediğim gibi dr. nurse harveys die bir şurup ve fitil verdi ama 15 günü dolsun öle kullanın dedi....bu şurupda bir kaç yağın karışımından oluşuoo....inşallah işe yarrar...:çok üzgünüm:
    allah yardımcımız olsun... en kısa zamanda düzelir inşallah gaz problemimiz....:Saruboceq:
    .

6. 20 Ekim 2009
  7. azemheval

azemheval Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçen yıl teyzemin çok tatlı bir kızı oldu elamız, ama doğduğu günden 6 aylık olana kadar sürekli gaz sancıları bitmez bilmek ağlama nöbetleri oldu sürekli doktorlardaydık, düşünn bir bebeğe 4 kişi geceli gündüzlü baktık allahtan şimdilerde çok iyi yapacak hiç bir şey yok sadece zamanla geçtiğini biliyorum uykusuz gecelere biraz katlanmak gerekiyor...

8. 20 Ekim 2009
  9. fikirdelisi

fikirdelisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    374
    Ödül Puanları:
    153
    ayni dert bizde de var :gitme: dun acile gittik ama dr ilac milac vermedi.sabredeceksiniz dedi

10. 20 Ekim 2009
  11. lllalll

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    uykusuz gecelere razıyım canım ama şu ağlaması yokmu....insanın içi parçalanıyorrrrr:çok üzgünüm:

geçmiş olsun buketimm.....inşallah kısa zamanda atlatırlar gaz sancısını bebişlerimiz....:Saruboceq:

12. 20 Ekim 2009
  13. Bulcuk

Bulcuk Minik prensim kollarımda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    aynı dert bendede var aynı şurubu içiriyorum ama faydası yok zaten doktor 3 aya kadr hiç bişey fayda etmez dedi çörek otu yağını kullanıyoruz günde bi çay kaşığı zyetin yağı ile karnına masaj yapaıyoruz biraz işe yarıyor kakasını yapamıyor onun içinde poposundan yine zeytin yağı salıyoruz kulak çubuğu ile anca o zaman rahatlıoyor

14. 20 Ekim 2009
  15. lllalll

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    :çok üzgünüm::çok üzgünüm:bulcukum allah bebişlerimize ve bize yardım etsin :Saruboceq:zor gerçektenn.....
    çok üzülüyorum bebişime çokkkk:çok üzgünüm:

16. 20 Ekim 2009
  17. axsxkitom

axsxkitom Konyanın Gülü :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    rezene vermeyi deneyin. sizde için hem sütünüz artar hemde bebeğe faydası olur.
    birde acı elma yağı sürün karnına ve ayaklarının altına...

biz gaz sorunu yaşamadık ama ben 4 ay kullandım.rezeneyi ve acı elma yağını..

inşallah fayda görürsünüz..

18. 20 Ekim 2009
  19. selina79

selina79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    weleda markanin bäuchleinöl var ben onunla masaj yapiyorum. Birde biz Kolik diye bir CD ile cok rahatliyoruz. Her aksam onu dinleyip uyuyor kizim