Bebeğimin doktoru

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve derinxby tarafından 3 Haziran 2009 başlatılmıştır.

3 Haziran 2009
    Konu Sahibi : derinxby
  1. derinxby

derinxby mis kokulumm... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar ben doktorumuzdan hiç memnun değilim ya.Yani yaptığı her ay şu muayene ediyo heryerini boy kilo ve başa bakıyo pc ye giriyo geçen ay ile karşılaştırma yapıyo bu kadar.Ben sorarsam bişeylere cevap veriyo.Ama şunu yedir bunu yedir veya yedirme falan hiçbişey yok.Yada belki o ayda belirgin yapmam yada yapmamam gereken şeyler vardır ne biliyim beni hiç tatmin etmiyo açıkçası.:KK43: değiştircem ama başka iyi birini de bilmiyorum ki ne yapsam ben mi fazla şeyler bekliyorum sizinkiler nasıl??

2. 3 Haziran 2009
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    benim meleğim sizinkinden küçük ama bende cevap vereyim.
    bizim doktorumuz oldukça hassas yaklaşıyor şu ana kadar.ilgileniyor seviyor.bunun haricinde tek tek açıklamalar yapıyor.
    ıslak mendil tercihime kadar söyledi.

4. 3 Haziran 2009
  5. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    derıncım doktorun kım
    anadolu yakasında ısen oglumun doktorunu tavsıye edebılırım

6. 3 Haziran 2009
  7. derinxby

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    türkiye hastanesinde Mustafa Bey diye biri . ben avrupadayım.anadolu yakası derken neresi ve nerde doktorun minikcim

8. 3 Haziran 2009
  9. derinxby

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende öyle çok konuşan bi doktor istiyorum yaaaaa anlatsın dursunn akşama kadar bende dinliyim:) bana çok tecrübeli biri gerek galiba

10. 3 Haziran 2009
  11. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım oyle masal gıbı uzun uzun anlatmaz ama bılmen gerekenlerı tecrubesız anneler oldugumuzu dusunerek detaylı anlatan bır doktor

medıpolde dr.huseyın yayla bızım doktorumuz

12. 3 Haziran 2009
  13. PirayeHira

PirayeHira Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    benim doktorumda aynı seninki gibi derin kızımı seviyo öpüyo eşimle sohbet ediyo ama dediğin gibi yapmam gereken belirgin şeyleri pek söylemiyo ben bişey sorarsam cevaplıyo okadar değiştirmek istiyorum aslında ama hem alıştık kızımın herşeyini biliyo hemde hastane çok yakın diye eşim başka bi dra gitmez

14. 3 Haziran 2009
  15. ecemim2001

ecemim2001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben oğluşumun doktorundan çok memnunum ne zaman arasam hemen her soruma cevap verir bugün bile aradığımda ulaşamamıştım geri döndü ilaç ismini yazdırdı çok seviyor ve ilgili ayrıca steteskopla ciğerlerini dinlerken üşümesin diye elinde ısıtacak kadar hassas yeme içme konusunda sorduğum zaman cevap veriyor ama ilk zamanlar neye ne zaman başlayacağımı açıkladı meyv sularına başla sebze pürelerine başla gibi en son gittiğimde yoğurda ve ete kıymaya artık başla demişti ama ayrıntılarıyla tabiki anlatmıyor

16. 3 Haziran 2009
  17. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Doktordan memnun olmak çok önemli doktorun bebeğini tanıması,hasta olursa tercih edeceği ilaçları bile etkiliyor,doktorla iletişimin iyi olması,zorda kaldığın zaman doktoru arayıp kendisinden bilgi almak bu rahatlığı hissettirmesi çok önemli,gerekli olan testleri yapması,muayene ücretinin çok fazla olmaması benim için önemli samimiyetinin göstergesi olduğuna inanıyorum,ayrıca bebeğe dokunurken onu severek kucağına alması ve onunla konuşurken ses tonun değiştirmesi bile beni etkiler.Ben doktorumuzdan çok memnunum,Anadolu yakasında Selimiye hastanesine gidiyorum doktorumuz Gonca hanım bırakın doktorun işte insan diye biliyorum.

18. 3 Haziran 2009
  19. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim doktorum da süper , bu gittiğimiz 3. doktor ve çok ama çok memnunum , en ufak bi sıkıntımızda bile rahatlıkla ararım , her muayeneden sonra uzun uzun konuşur , anlatır , ne yediriyim ne yedirmiyim ... muayenehanesi bahçelievlerde istersen özelden veririm iletişim bilgilerini