bebegimin ense kalinligi 4mm dualariniza ihtiyacim var..

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve kaymaklim tarafından 12 Haziran 2010 başlatılmıştır.

12 Haziran 2010
    Konu Sahibi : kaymaklim
  1. kaymaklim

kaymaklim bismillah Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kizlar ben 24 yasindayim ikinci bebegime tup bebekle 3. denememde hamile kaldim 09 06 2010 carsamba gunune kadar hersey normaldi bebek cok guzel bi sekilde ilerliyordu doktor ense kalinligi olcunce hersey allak bullak oldu bebegimin ense kalinligi 4mm cikti normalde 3 un altinda olmasi gerekiyormus canim cok sikildi cok agladim dua etmekten baska hic birsey gelmiyor elimden dualariniza ihtiyacim var 17 06 2010 persembe gunu amniosentez yapilicak sonuc ne olursa olsun bebegimi aldirmak istemiyorum ama yinede ogrenmek istiyorum... neolur duanizi eksik etmeyin benden :gitme:

2. 12 Haziran 2010
  3. baharnaz

baharnaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10.839
    Ödül Puanları:
    238
    ınşallah sonucun güzel çıkar ve sağlıklı sıhhatli bir bebiş olur ümitsizliğe düşme canım :teselli: bu işler belli olmuyor

4. 12 Haziran 2010
  5. dilserserin

dilserserin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım başka doktorlara da git benim eltiminde 2 dr kalın dedi 2 si hayır dedi.o kalın diyen dr lar rahimin biyeri ile olçuyolarmış.şimdi doğum yaptı hiç bişe yok bebekte.

6. 12 Haziran 2010
  7. ayseeem

ayseeem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    141
    Ödül Puanları:
    113
    canım benim sen içini ferah tut.dualarım seninle.:teselli:

8. 12 Haziran 2010
  9. oglak75

oglak75 2 kelebeğim,aşkım ve ben Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım kaçıncı hafta içinde ölçtü doktorun o da önemliymiş canım benim bebeğiminde 12.hafta içinde 5.9 mm çıktı hemen cvs yapıldı bana 14.hafta içinde 3.6 ya düştü ama asıl olan 11 ve 12 hafta içinde ölçülenmiş cvs sonucum normal geldi ama doktorlarım her an bir kalp anomalisi yada başka herhangi bir anomali bekliyorlar özellikle bu hafta içinde yani ben 21.haftadayım görünür diyorlar salı günü randevum var hayırlısı inşallah amniosentez sonucu umarım iyi çıkar

10. 12 Haziran 2010
  11. oglak75

oglak75 2 kelebeğim,aşkım ve ben Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    13 haftalıkmışsın canım sanırım daha yeni gördüm o zaman büyük olasılıkla sen de cvs olacaksın bu haftalarda amniosentez yapılamıyor en az 16 haftalık olman gerekli bu işlem daha farklı bir işlem dikkat et bu işin ehli birine yaptır riskleri var doktorlar için kolay yapılıveren bir işlem değil hasta için çok kolay merak etme

12. 12 Haziran 2010
  13. TOPRAK28

TOPRAK28 Allahım sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Kaymaklım inşallah bir şey çımayacak aminosentezde ve bebeğini sağlıkla kucağına alacaksın.Dualarım sizinle...

14. 13 Haziran 2010
  15. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    canim mutlaka baska bir doktora daha git ve bu 4mmi olcen doktorun ultrason makinasinin ozelligine dikkat et, bu olcumler oyle kolay her doktorun her makinanin saglikli yapacagi olcumler degil cok kisiden boyle kalin oldugunu duyduk ama cok sukur hep cok saglikli oldu bebisleri her seyden once bir doktor daha gormelisin bu isi iyi yapan duyulmus birini bulmaya calis. sende fransadasin dikkat ettiysen doktorlarin ultrasonlari hep eski merkezlerin ultrasonlari ise cok gelismis cok ileri.
    Insallah hicbir sey cikmayacak saglikla kavuscaksin yavruna. hepimizin duasinda olucaksin.

16. 13 Haziran 2010
  17. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    kaymaklicim fransiz sitelerini sen ya da biri senin icin ayrintili okusun boyle topikler var bakilicak oldugun yerde iyi bir doktor ve ya erkez bilgisini bulman icin cok yardimci ben bazen bakiyorum fransizcam cok iyi degil cevrende iyi fransizcasi olan birinden iste bence, bulamazsan fakir fransizcamla ben de bakabilirim. lutfen hemen doktorun dedigine inanma baskabirinin de gormesi sart.

18. 13 Haziran 2010
  19. kaymaklim

kaymaklim bismillah Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cok sagolun kizlar valla insanin ister istemez cani sikiliyor cnm doktorun aletleri gercekten en iyileri oldugu icin kafam karisti bide burda baska bi jinekolog kendi hastasi degilsen bakmiyor bu yuzden mecbur bu testi yaptirmam lazim dualarinizi eksik etmeyin benden allaha emanet olun