bebeğimin gözü akıyor

Konusu 'Doğum ve Sonrası...' forumundadır ve gulenmolyel tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

23 Mart 2010
    Konu Sahibi : gulenmolyel
  1. gulenmolyel

gulenmolyel canım oğlum efem Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tecrübeli anneler 16 günlük bebeğim ve gözü sürekli çapaklanıp akıyor. sizinde böyle bir probleminiz oldu mu ne yapmalıyımbilmiyorumkismile

2. 23 Mart 2010
  3. zeytingxoxzlxuxm

zeytingxoxzlxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım doktora götür mutlaka damla yazar ve en kısa zamanda geçer
    geçmiş olsun

4. 24 Mart 2010
  5. duyguby

duyguby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aynı sorun bende de var.Daha 1 haftalık bebeğim.Gözü önce çapaklanma yaptı.Sonra kızardı sulandı,şimdi de sapsarı hatta bazen yemyeşil iltihap akıyor.doktora götürdüm damla verdi.Umarım geçer.Sende bence doktora götürmelisin canım..

6. 26 Mart 2010
  7. zxuxhal

zxuxhal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    benimde kızımda oldu kaç kere dr götürdüm damla verdi geçmedi meğerse damar tıkanıklığı varmış masaj dediler o da geçirmedi sonra tıpa götürdüm bi karışım verdi eczanede hazırladılar damlattım geçti geçmeseydi ameliyat olacaktı ama o gözde tembellik oluşmuş şimdi gözlük takıyor tabi biz öğrenene kadar aradan yıllar geçti

8. 27 Mart 2010
  9. .AY.TASI.

.AY.TASI. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Doktor damla veriyor. Birde masaj yapmak gerekiyor sürekli olarak. Zaten doktor tarif eder nasıl yapılacağını.Merak etme düzenli olarak doktorun söylediklerini yaparsan geçiyor. Korkulacak bir şey yok. Geçmiş olsun.

10. 27 Mart 2010
  11. Vildan_NL

Vildan_NL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim oglumunda iki gozunde vardi ben hollandada yasiyorum ve burda damla vermiyorlar pamugu ilik suyla islat sil. yada sutunden damlat ben pamugu denedim faydasini gormedim sutumu damlattim iki gun sonra gecti simdi bir sey yok cok sukur. ama genede doktora gotur baksinlar. gecmis olsun

12. 27 Mart 2010
  13. sedef10

sedef10 my lord... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benim kızımın da doğuştan sol gözünde çapaklanma vardı ta ki 7. ayına kadar 1 aylık olduğu zaman doktora götürmüştük gözyaşı kanalı tıkalı demişti çok üzülmüştük sürekli masaj yaptım çünkü doktor 1 yaşına kadar yüzde 95 açılır ama açılmazsa ameliyat demişti çok şükür daha 2 hafta oldu gözü iyileşeli bigün banyo yaptırdım gözü akacak mı diye beklerken aniden iyileşti öyle yavaş yavaş iyileşmiyo sana tavsiyem bol bol masaj yap sonucu görüceksin :dance:

14. 27 Mart 2010
  15. tutkun09

tutkun09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim kızımda oldu 4 ay sürdü damla veriyolar bide sağdan sola doğru en az 10 seferli masaj verdiler ben damlalardan çok ılık çayla masaj yaptım o iyi geldi.önce elimi yıkayıp 10 kez masaj yaptım sonra gözünü sildim damlayı damlattım tekrar masajı yaptım benim doktorumun oğlundada olmuş 5 ay sürdü demişti.şimdi 10 aylık ve şükür bişey yok gözünde 4. ayda bitti dr una sor o masajla damlayı verir zaten

16. 27 Mart 2010
  17. gulenmolyel

gulenmolyel canım oğlum efem Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için biraz azaldı çapaklanma masaj baya bir işe yaradı

18. 27 Mart 2010
  19. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim oşlumda1 aylık falandı gözü baya çapaklandı açılmıyodu pamuğun üzerine sütümden sağdım güzelce sildim bidaha da olmadı bence bi dene geçmezse doktora götürürsün