bebeğimin hareketleri

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve genciza tarafından 7 Mart 2008 başlatılmıştır.

7 Mart 2008
    Konu Sahibi : genciza
  1. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    ya kızlar bişey sorucam.18. haftadan sonra bebeğimin hareketlerini hissetmeye başladım ama öyle sürekli bi hareketlilik yok.bi gün çok hareket ediyosa bi gün hiç etmiyor.bazen iki üç günü buluyo etmemesi sonra tekrar hareket ediyor.bu normalmi sizce? iki hafta içinde hareketlerinin güçlenerek artması gerekmiyormu :çok üzgünüm:

2. 7 Mart 2008
  3. streetpit

streetpit ''beatrix kido'' Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    normal cnm merak etme hatta sen erken bile hissetmişsin hareket sayısını 7.5aylıktan sonra düşünmeye başla asıl o zaman günde en az 10 kere hareket etmesi lazım etmezse o zaman endişelen...şimdi yeri bol olduğu için bazen hissedersin bazen hissetmezsin 7.aya kadar böyle devam eder.sen sakin ol önemli bişey değil yani.

4. 7 Mart 2008
  5. aytii

aytii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sen yıne iyi erken hissetmişsin ben 25 haftalıgım daha 2 haftadır cat pat hissediyoru m ılk baslarda pıt pıt sankı kalkp atısı gibiydi
    şimdi daha net ama sürekli degıl
    bazı gunler hıc hssetmıyorum
    dr um normal oldugunu soyledı

6. 7 Mart 2008
  7. mxuxnevveraydxixn

mxuxnevveraydxixn SeNsİzLiKtEn TüKeNdİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bende senin gibi telaş yapıyordum ama şimdi 32 haftalığim ve uykumdan uyandırıyo...tekmelerıyle ..bence o günlerin tadını çıkar..