Bebeğimin idrarı çok az?

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve family tarafından 11 Ocak 2010 başlatılmıştır.

11 Ocak 2010
    Konu Sahibi : family
  1. family

family Biriciğim Buğrahan'ım:):) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar günde bir tane bez kullansam yetecekte artacak bile günde iki kere değiştiriyorum bezini çok az oluyo çişi çoğu kişi bezi aldığında dolu dolu görüyorum hep sizinkiler nasıl bi sorun mu var acaba yaamafoldumben ve uyuduğu zamanlar özellikle geceleri aşırı derecede terliyo kuzum acaba bununda etkisi var mıdır yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

2. 11 Ocak 2010
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Canım aldığı sıvı ilede ilgisi çok fazla.
    Benim kızım o gün fazla meyve özellikle mandalina yediyse idrarı fazla oluyor.
    Su az içtiysede azalıyor.
    Birde bezin büyüklüğüde önemli.
    E tabi terlemeninde etkisi fazla,bz büyüklerden yola çıksana;terledikmi idrarımız az olur..
    Sen bol bol sıvısını ihmal etme,Allahın izni ile de bir şey yoktur.

Bu arada konunu içeriği nedeniyle taşıyorum,teşekkürler.

4. 11 Ocak 2010
  5. luffee

luffee Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlum çok sıvı tükettiğinde sabah bezi bahsettiğin kadar dolu oluyor. ama genelde ellediğimde kağıt sesi duymuyorsam ve bezi yumuşamışsa değiştiriyorum. günde 5 kez falan. bazen fazla kaka yapıyor tabii artıyor bu sayı. kilo alımı normalse, bıngıldağı içine çökmüyorsa sorun yok diye biliyorum. yine de doktoruna danış tabii. sonuçta terleme yoluyla da sıvı kaybediyoruz.