bebeğimin iştahı azaldı??

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve floras79 tarafından 23 Eylül 2008 başlatılmıştır.

23 Eylül 2008
    Konu Sahibi : floras79
  1. floras79

floras79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bebeğim 5.5 aylık,bırkac gundur ıstahı azaldı.beni dogrudurust emmıyor,gecelerı guzel emıyor ama gunduz bıraz emıyor,sut yogun gelmeye baslayınca sınırlenıp aglayıp bırakıyor.sebze corbasını ıcmıyor,tek seftalı,elma meyvelerı guzel yıyor.yogurt da yedıremez oldum,ıkı uc kasık zorla.neden boyle oldu bılıyorum ama cok moralım bozuluyor:çok üzgünüm:.bebegı dıs cıkaran anneler,benım oglum da dısten yapıyor olabılır mı acaba?bu tur sıkıntı yasayan oldu mu:uhm:

2. 23 Eylül 2008
  3. gulce2008

gulce2008 zeynep Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım aynısını yasıyoruz benımde kızım hıcbırsey yemek ıstemıyor yedırsem zorla kusuyor 2 kasık bırsey yesn dıye herseyı denıyorum sadece su ıcıyor bol bol dra bıle gıttık dısınden dedı hatta bugun ıshal bıle oldu yemekte yemıyor ah su dısler bır cıksada rahatlasak cok zor valla

4. 23 Eylül 2008
  5. YASON

YASON iki prenses annesiyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet evet benim minikde aynen anlattığınız gibi haftasonu ilk dişini çıkardı ve halen devam ediyor ek gıdayada yeni başladık zor bir dönemdeyiz...hayırlısıyla atlatırlar inşallah....

6. 23 Eylül 2008
  7. floras79

floras79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    agzına bakıyorum gorunurde bıseyde yok oglusumun,ne bır kabarıklık ne beyazlık.ne kadar surer bu acaba?eger dıstense tabı

8. 23 Eylül 2008
  9. capriss

capriss Guest

canım benim oğlum ilk dişini kbarıklık yada şişlik olmadan direk çıkardı bazen kabarmadan çıkarıyolarmış dişçi arkadaşım söyledi iştahsızlık oluyo oğlum beni emmeyi bırakmak üzereydi diş çıkarırken hiçbişi istemiyo canları kuzuların sora düzeliyo aama
    şu an oğlum iştahsız ama dişten deil kilo almasıda yavaşladı doktorumuz balıkyağı takviyeli multivitamin verdi ayrıca bebekler kansızsada iştahı azalık kilo almazlarmış kan ilacını ihmal etmeyin kızlar