Bebeğimin iştahı kesildi

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve setinay tarafından 4 Kasım 2008 başlatılmıştır.

4 Kasım 2008
    Konu Sahibi : setinay
  1. setinay

setinay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Şimdide bebeğimin iştahı yok emmiyor 5 aylık bebeğim, sadece gece uyurken emiyor gündüz emziremiyorum sadece sağdığım 100 ml sütü 1 saatte anca içiyor ne yapmalıyım tecrübeli arkadaşların yardımını bekliyorum?

2. 6 Kasım 2008
  3. seldaca

seldaca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim bebegimdede aynı sorun var memeyi kabuletmiyor sadece sol memeden besleniyor sağ memeyi hiç almıyor.emmek istemiyor biberon kullandım ilk aylarda ondandır diye düşünuyorum.doktorada gittik kilo almamış dedicok üzüldüm anlıyorum seni kaşıkla yedirmeye calış ben öyle yapıyorum.cok ağlıyor yemek istemiyor napcam bilmiyorum allah kolaylık versin.bebekler 4 ayla 6 ay arası meyi bırakabilirmiş dikkat et.bende delircem bu gidişleee

4. 7 Kasım 2008
  5. ayxsxel

ayxsxel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya benim bebegimde sadece sol memeyi alıyo.sagı kullanmadıgı için de kurudu artık sol meme.ama bizim sorunumuz da biberon istemeyip hep anne memesi istemesi.tek sol da yetmiyo dogal olarak.ama henüz 6 aylık biberon maması da cok gerekli.bende ne yapmalıyım bilemiyorm valla.

6. 7 Kasım 2008
  7. toxic acid

toxic acid Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba. sağ memeni pompalamayı denedinmi hiç bence bikaç gün dene çünkü annem söylemişti memeden bikere süt gelince kesilse bile sonradan gelirmiş benimde üzüntüden kesilmişti sütüm ben pompalayarak tekrar getirdim amedanın pompasını kiralamıştım o zaman bi hafta uraştım ama deydi gerçi senin 6 ay olmuş bilmiyorum genede bilgin olsun.benim oğlumda geceleri emmez ağlardı sonra geniz akıntısından oldunu söledi dr serum fizyolojik kullanmaya başladım bir iki günde düzeldi böle bişi olabilirmi acaba kızlar umarım bebişleriniz en kısa sürede düzelir :teselli: