Bebegimin Kafası Aşırı sıcak!

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve EylulunAnnesi tarafından 21 Şubat 2010 başlatılmıştır.

21 Şubat 2010
    Konu Sahibi : EylulunAnnesi
  1. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar 5 aylık bi kızım var kafası aşırı sıcak..ben yanagımı fılan degdirdigimde çok ateşli oldugunu hissediyorum ama vucut ısısını ölçüyorum normal. yani vucudunun diger yerleri normal ısısında...bu dogudgundan beri var..sizde de böle bi durumda olan var mı?:uhm:

2. 21 Şubat 2010
  3. adiyef

adiyef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    aslında bende böyle birşey fark etmiştim.bazen ateşli gibi geliyor,vücuduna baktığımda normal ama çok üstünde durmadım

4. 21 Şubat 2010
  5. kaderr

kaderr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bizlerin kafamızın vucudumuza oranının 8 de 1 bebklerin ise 4te 1 olduğunu ve damarların yoğun olarak kafadan geçtiği için sıcakmış. doktor oyle dmıstı bırde diş cıkarma evresınde oldugundan sıcak olabılırmıs eger vucut sıcaklıgı normalse sorun yok canım mevsımsel degısıklıktende oluyomus bende yasmatım kıazm 6 aylıkken sureklı bası sıcaktı sonra diş cıkarınca normale döndu umarım yardımcı olmusumdur sevgıler

--------------------------------------------------------------------------------

6. 21 Şubat 2010
  7. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar teşekkürler paylaşımlarınız için..anemisi var kızımın acaba ondanda olabilir mi?

8. 21 Şubat 2010
  9. Noyan

Noyan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bize de hemşire bebeklerin fazla ısılarını kafalarından attıklarını, o yüzden kafann vücuttan daha sıcak olacağını, saçlı bebeklerde bu durumun dahs dabelirgin olacağını söylemişti...
    bizim bebeğimiz de çok saçlı doğdu, biraz fazla giydirdiysem hemen anlarım kafası soba gibi olur:)