Bebeğimin kalbi atmıyor.lütfen yardım

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve melissatm tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

23 Mart 2010
    Konu Sahibi : melissatm
  1. melissatm

melissatm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    renkli ultrason dobler cihazını nereden bulabilirim.hangi hastanelerde var acaba.?arkadaşlar bugün bebeğimi gördüm.ama kalp atışı alınamadı.gelişmesi durmuş.kürtaj diyorlar.son bir umut olarak renkli ultrason dobler cihazı ile baktırmak istiyorum.lütfen bana yardım edin.çok acı çekiyorum.karnımda bir bebek var ama ölü ve bunu kabul edemiyorum.?neden.?herşey iyiye giderken neden.?neden kalbi atmadı.canım yanıyor.ve paylaşabileceğim sizden başka kimse yok.sizlerin desteğine çok ihtiyacım var.benimle aynı durumu yaşamış olanlar lütfen benimle paylaşın.lütfen

Son düzenleme: 23 Mart 2010
  2. 23 Mart 2010
  3. gelincik37_34

gelincik37_34 hasretine gebeyim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim çok üzüldüm acın çok büyük bende kontrole gittiğimde 35 haftalık bebeğimi kaybettim kalbi durmuştu.Senin kaç haftalık.daha çok küçük galiba.Canım kendini topla hadi hiç kolay deil ama 3 ay olacak Rabbim yardımcın olsun.Nedenini sorgulama Allah nasip ederse hiçbirşey doğmasına engel olamaz ama ömrü yoksa yapacak bişey yok arkadaşım.Dua et Rabbimden yardım dile.

4. 23 Mart 2010
  5. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    ikiniz içinde çok üzüldüm.cnm normal usg de kalp atışı yoksa bu doğrdur renkli dopler falan daha farklı bişi göstermez.ama içim rahat etsin diyorsan hemen hemen özel hast tümünde var.
    35 haftalık bebeğin kalbi neden durmuş cnm araştırıldımı,sen bişiler hissetmşmiydin.
    bende 35 hf hamileyim 2.oğlum olacak nasipse ama endişeliğim çok sık duyar oldum bu tatsız olayları.rabbim birdaha yaşatmasın.

6. 23 Mart 2010
  7. melissatm

melissatm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    çok ama çok üzgünüm.kendimi toparlayamıyorum.çok acı ve çok zor.içimde bebeğim var ve ben onu ölü olarak taşıyorum.yarın tekrar doktoruma görüneceğim.ve kürtaj tarihi belli olacak.sizlerle paylaşmak iyi geliyor.beni en iyi siz anlarsınız.benim bebeğim 9 haftalık ama 7 haftalık çıkıyor ultrasonda 2 haftada gelişimi durmuş.renki ultrason dopler cihazı ile tekrar baktırmak istiyorum.ama nerede hangi hastanede de var bilemiyorum.senin yazılarını gözyaşlarım içerisinde okudum.çok acı.başın sağolsun.ne diyeceğimi bilemiyorum.içim acıyor

8. 23 Mart 2010
  9. gelincik37_34

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Rabbim doğmuş ve doğacak yavrunu sana ve eşine bağışlasın inşallah.Otopsiye gönderemedim kıyamadım ama kalpten kaynaklı büyük ihtimal dedi bu haftalarda genelde kalp sorunu diyolarmış ama taktir ilahi elden bişey gelmez.4 ocakta kontrolde kalp atışını nst de duyamadılar 1 hafta önce hareketleri azaldı ve doktora gittim nst ye yatar yatmaz tekmelemeye başladı 2 gün hareket etmeyen oğlum hareket etti.Sonra yine az az hareket etti ama kotrole gittimde 24 saat olmuş vefat edeli dedi doktor.Kan pıhtılaşmasına ve kromozom incelenecek bende.Aslında düşünsene birkaç gün içinde herşey nasılda deişiyo Onun ömrü bu kadarmış 3 ay olacak ve inan bana çook zor.Rabbim kimselere yaşatmasın tüm evlatları doğmuş doğmamış korusun rabbimm.Allaha emanet olun

10. 23 Mart 2010
  11. gelincik37_34

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Sağol canım Rabbim sevdiği insanlara acı yaşatır sevdiğini yanına alır bunu biliyosundur.Bunları düşün dua et.Allah kimseye taşıyamayacağı yükü vermez ve sen çok güçlüsün günü haftası ne olursa olsun ölümün her türlüsü acı Hadi canım topla kendini evinde yalnızsan annene git yada annen gelsin ama yanında birileri olsa daha ii olur senin için toparlan arkadaşım

12. 23 Mart 2010
  13. ecehatun

ecehatun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 7 haftalık hamileyim bebeğimin kalp atışlarını duyamadık doktorum gelişimi çok geri ama hani varya neydi o bişey yüzük müdür nedir onu gördüm dedi bir şans daha vermeye değer dedi cuma tam 7 haftası doluyor ve ben daha yeni yeni yemek kokularından tiksinir oldum bu iyiye mi işaret yoksa psikolojik mi bilemiyorum ben Allah'a güveniyorum o verirse kimse engel olamaz dünyaya gelmesine cuma kontrolum var bakalım ne diyecekler

14. 23 Mart 2010
  15. ecehatun

ecehatun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bana bilgi verebilecek varmı bu konuda

16. 23 Mart 2010
  17. melissatm

melissatm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim.eşim yanımda ama o da benim kadar çok üzgün.annem farklı bir şehirde.işyerimde arkadaşlarıma nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum.söyleyecek gücüm yok.1-2 gün içinde kürtaj olacağım.bundan da çok korkuyorum.2.kez anne olabilecekmiyim.?yüce rabbim nasip ederse tekar anne adayı olursam tekrar aynı sorunla karşılaşabilirim.bunların hepsi beni çok korkutuyor.kafam allak bullak.rabbim güç ver bana.nasıl atlatacağım.desteğe ihtiyacım var.

18. 23 Mart 2010
  19. melissatm

melissatm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim yazdıklarım seni etkiilemesin.yüzük dediği yolk sac tır.o bendede görüldü.yol sac varsa embriyoda var demektir.senin SAT tarihin kaç.?yemek kokularından tiksinmen iyiye işaret kalp atışları 8.hatta 9.haftalarda bile duyulabiliyor.üzülme.geç döllenme olmuştur.tedavi ile oluşan gebeliklerde geç duyulabiliyor kalp atışı.doktor gelişimini geri diye neye göre karar verdi.yani kaç haftalık görünüyor bebişin.inşallah cuma kalp atışını duyarsın.allahın izniyle