Bebeğimin kalbi delikmiş:((

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve hiram06 tarafından 5 Şubat 2010 başlatılmıştır.

5 Şubat 2010
    Konu Sahibi : hiram06
  1. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Rabbim bizi zor bir imtihan ediyor napacağımı neye üzüleceğimi şaşırdım ikizinin ölmesine derken birde bu çıktı Allahım yardım etsin bebişimin kalbinde bir delik birde kapanmayan damar çıktı daha küçücük biliyorsunuz çoğunuz kilo alırsa kapanabilirmiş kapanmazsa anjio olcakmış çok korkuyorum:KK43::gitme:

2. 5 Şubat 2010
  3. Arzu:)

Arzu:) AYŞENUR,UM CANIM BENİM:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok geçmiş olsun canım..inşallah büyüdükçe kapanır delik ve damarı açılır..Allah şifa versin..

4. 5 Şubat 2010
  5. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım benım ya .........ama bak ne dıcem benım oğlumu bılıyosun onbes yasında .........yedı aylıkken ufurum var dendı ve cocuk kardıyolugu aynı teshısı koydu kalbe gıden bı damarda delık var bı yasına kadar kapanıyo kapanmazsa amelıyat dendı bu anjıyo yoıontemı ılk defa on cocuk ıçınde old benımde oğluma yapıldı tr yede ılklerın ıçınde ve cok basarılı bı operasyonla delık kapandı hıç merak etme canım cok basıt bı yontem amelıyat gıbı degıl o zaman alman hastanesınde yaptırdık cok ıyı bı dr ........ara ara kontrıole goturduk hıç sıkıntısı ol madı hatta cok ıstahsız bı bebektı buıı operasyondan sonra daha ıyı gelıştı sımdı cok sukur ıyıyız canım......hıç uzme kendını canım yetrkı baska sıkıntı olmasın ınş buda gececek canım ınş...........rabbım sana bagıslasın bebısını........daha buyuk sıkıntı vermesın ınş.........kavusalım bebışlereee ınş canım.......anne olmak sabır ıstıyoo ne zor dımı bolbol dua edlım canım bırbırımıze sakın uzulme

6. 5 Şubat 2010
  7. kornelya

kornelya Elvin&Elvan Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım geçmiş olsun, insallah canım kapanacak düzelecek, çok zor muhakkak bu sıkıntıları üst üste yaşamak.. ama bak durum her ne olursa çareli, bu durumu yaşayan çok bebek var, insallah kendiliğinden düzelir ama aksi durum içinde, ikisi içinde çok örnek var. allah yardımcın olsun, hem bebeğine hem size güç versin... bunların hepsini atlattığımız günleri görmeyi nasip etsin... dualarımız sizinle...

8. 5 Şubat 2010
  9. soraya

soraya mucizem.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cok gecmis olsun canim bu cogu prmeture bebeklerde goruluyor insallah kendiliginden kapanir

10. 6 Şubat 2010
  11. mehtap3

mehtap3 BERKAY'IN ANNESI Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Hiram geçmiş olsun canım. Allah çaresiz dertler vermesin. Hamd olsun derdinin dermanı var. Delik bebeğin büyüdükçe kapanır inşallah.

12. 6 Şubat 2010
  13. YENA

YENA Zayıf günler göreceğiz..) Pro Üye

Beğenildi:
    32.015
    Ödül Puanları:
    463
    Geçmiş olsun..Allah hayırlı şifalar versin..

Benim oğlum şu an 23 aylık..Normal kiloda doğan bir bebek..3400gr..Dünyaya geldi..

40 günlükken kalbinde üfürüm olduğu saptandı..KArdiyoloğa yönlendirilidik..5 mm.delik varmış biz ilaç kullanmaya başladık..Daha rahat solunum için..

Şu an 1 mm.açıklığı var kalbinde çok şükür..Yılda bir gidicez artık kontrole..

Allah yardımcınız olsun..Sabır ve güç diliyorum..O kadar zor bir süreçki..yaşamayan anlıyamaz..:KK43:

14. 6 Şubat 2010
  15. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    hiram cok gecmış olsun inşallah kendılıgınden kapanır canım
    allah yardımcınız olsun

16. 6 Şubat 2010
  17. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok saolun kızlar çok üzülüyorum inş kapanır kendiliğinden 1 ay sonra kontrolümüz var zayıf kalırsa büyümezse ameliyat olabilir inş kilo alır yavrum

18. 6 Şubat 2010
  19. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım gor bak kapanacak.........sıkıntısız gunler gelır ınş hepımız ıçın..........rabbım onları koruyo canım