bebeğimin kalbi durmuş

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ikizler17 tarafından 4 Nisan 2009 başlatılmıştır.

4 Nisan 2009
    Konu Sahibi : ikizler17
  1. ikizler17

ikizler17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilk bebeğimi 5.ayda kaybettikten sonra şimdi ikinciyide nasip etmedi allahım...
    bebeğimin kalbi durmuş 9.haftada...
    ne söylesem ne yapsam bilmiyorum artık...

2. 4 Nisan 2009
  3. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    allahım sabır ve dayanma gucu versın :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

4. 4 Nisan 2009
  5. sorgusuz

sorgusuz papatya Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok geçmiş olsun.seni o kadar iyi anlıyorum ki ben de 11. haftamda kürtaj olmak zorunda kaldım.yüreğim hala sızlıyor.o kadar destek olmasına rağmen eşimin bile beni anlamadığını düşünüyorum .bizi bu konuda bizden başka hiç kimse anlayamaz.sokakta çoğuna bağıran insanları gördüğümde öfkeden patlamamak için kendimi zor tutuyorum.hayat her insana farklı konularda zorluklar sunuyor. bizim şansımız da bu konuda bizi zorluyor.ama ben eminim yüreğimizde bu kadar sevgi sonunda adresini bulacak.ben hasretle yavrumu bekliyorum.daha içimde olmayan ne zaman bana anne diyeceği belli olmayan yavrumu.acını bütün kalbimle paylaşıyorum.acını yaşa ağla dinlen ve tekrar ayağa kalk.ben bir hafta eve kapandım ağladım ağladım ve tekrar hayata tutundum.başka çzre yok.kendine çoook iyi bak.sevgilerle

6. 4 Nisan 2009
  7. sefda

sefda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya allah sabır versin sözün bittiği yer ne desem teselli olmaz biliyorum, bende daha dün yaşadım aynı acıyı bebeğimin daha kalp atışını göremeden gelişiminin durduğunu öğrendim dünyam yıkıldı,dünden beri yemek bile yiyemiyorum açlığımı bile hissetmiyorum ağlamaktan gözlerim kan çanağına döndü ama giden gelmiyor elden gelen bişeyde yok keşke olsaydı,kaderimiz böyleymiş,inş allah birgün yüzümüzü güldürür,nolur kendini fazla üzmemeye çalış:teselli:peki dr. sebebini söylemedimi neden ikinci kez böyle olduğunu

8. 4 Nisan 2009
  9. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    insanın elinde olmuyor bazı şeyler ...herkes kendi çektiği acıyı bilir ve en büyük acı kendi çektiği acıdır..bende 6,5 aylık 27 haftalık doğum yaptım iş işten geçtikten sonra araştırıldım ve kanda pıhtılaşma çıktı...sana önerim araştırılmandır neden niçin böle oluyor bi baksınlar...acıyla yoğrulduk artık insan ne yapacağını şaşırıyor ne desem teselli etmez çok iyi bilirim tek söyleyeceğim sana sabır dır ve acını yaşayıp güçlenip tekrar ayağa kalkmandır unutma ki yalnız değilsin ve acını taaa yüreğimin en derininden paylaşıyorum Allah sabır versin.

10. 5 Nisan 2009
  11. plum12

plum12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Üzülme arkadaşım diycem ama biliyorum ki üzülceksin.Bende üzüldüm çok ağladım. Sevinç ve heyecan içinde bebeğimin kalp atışını duymak için gittiğimde dr atışı yok sonlandırmak zorundayız demişti.Kafamdan aşağıya kaynar sular inmişti. Nerdeyse bir ay olucak. Ben şimdi toparlandım. Toparlanmak zorundayım 2. deneme için gün geçiriyorum. Sende toparlan çabucak. Tekrar bebek sahibi olabilmek için. ya tekrar düşürürsem diye düşünmeden. Araştırma yaptırdın mı bilmiyorum ama bu arada yaptırmaya çalış arkadaşım. İçin daha rahat olur. Huzurlu korkusuz bir hamilelik yaşarsın. Umarım allahtan sonunda bebeğini kucağına alırsın.

12. 5 Nisan 2009
  13. ebrar_53

ebrar_53 Sana sığındık Rabbim Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    198
    canım çok geçmiş olsun buduyguları bende yaşadım hayata tutunmaktan ve allaha sığınmaktan başka çaremiz yok inşallah tez zamanda sağlıklı bir bebişin olur..

14. 5 Nisan 2009
  15. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım çokk zor...............rabbım yureğine ferahlık versın..............imtıhanın zor canım ama inş ecrı çok buyuk rabbım bı daha yaşatmasın bılıyorum o kadar zorkı ama elden ne gelır bı tanem kımse bı şey yapamaz.bende 24 haftalık kaybettım kımse anlamaz ne zor olduğunu ne fırtınalar estığını annenın yureğınde ama geçecek inş canım rabbım daha ıyısını nasıp ets kısa zamanda .............dua ile

16. 5 Nisan 2009
  17. seydahancer

seydahancer Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    inan çok üzüldüm canım kendini toparla inşallah diğerinde böyle üzücü şeyler yaşamazsın bişey sormak istiyorum canım bebeğinin kalbinin durduğunu bir aksilik olduğunu hissettinmi

18. 5 Nisan 2009
  19. ada67

ada67 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canım su an sana soylıyecegım hıc bıseyden tesellı bulmayacaksın ama sunu bılkı gececek benımde 5 haftalıkken kurtajla alındı bebeklerım 3 ay gectı uzerınden haftaya tekrar baslıyorum toparlanıp tekrar bu yarısa gırmemız lazım baska yolu yok sende duzeleceksın gececek ınan allah sabır versın